Hediyelik mutfak ürünleri

343 views

Mutfak dekorasyonu giderek gelişen yeni trender ve teknoloi ile birlikte evlerde önemli bir yer almaya devam ediyor. Bununla birlikte da dah fonksiyonel mutfaklar üretiyor. Ayrıca mutfak gereçlerini de daha alımlı kılmak için bazı özellikler ile ankastre dekorasyonlar ortaya çıkmıştır. Bunlar kullanım kolaylığı ve mutfak dekorasyonunda oldukça iyi yenilikler getiriyor.. Mutfaklarda güzel yemekler yaparak mutfakların fonksiyonelliğini kullanabilirsiniz… Önemli olan dekorasyon yaparkende mutfaklarınızda kullanışlığı da öne çıkarmalısınız.

Hediyelik Mutfak Gereçleri

Hediyelik mutfak gereçleri havlu, önlük, baharatlık, saat, duvar aksesuarları, el aletleri, raf gibi eşyalardan oluşuyor.

Hediyelik mutfak ürünleri

Lineadecor yeni  eğilim modelleri UVO ile Zeta ile kullanım kolaylığı ile mutfaklardaki işlerinizde özgürce davranmanızı sağlayarak zevkli Çalışmalar ile keyif verecek şekilde bir tema meydana getirmiştir. Uzo model Çeyiz ve dekorasyon ürünlerinde üst dolap değil de bunun kullanımı yerine içerisinde ışıklı bir alüminyum rafları olan çizim ve tasarım modern Çizgileri ile desenlerini taşıyor.

İkea duvar rafı modellerinden Jarpen’in fiyatı 47,99 TL’dir. Oldukça sade, ve klasik olan bu model birçok şey için kullanılabilmektedir. Mutfakta kavanoz veya baharatlık olarak, banyoda şampuan ve bakım ürünleri yerleştirilebilir, salonda süs eşyaları ile dekor oluşturulabilir, oturma odasında ise kitaplar yerleştirilebilir. Montajı oldukça basittir ve uzun yıllar dayanabilecek yapıdadır ve kullanabilirsiniz. Ürünün ölçülerine gelecek olursak;
Genişlik 79 cm
Derinlik 19 cm
Yükseklik 25 cm
Maks. yük ise 10 kg’dır.

Lineadecor Zeta modelinde yeni temalar yoğun tempo üzerinde bulunan insanlar için düzenlenmiş ve temizlikle portatiflik ile pratik Çözümler getiriyor. İnce yaklaşımları ile oluşturulan Zata modeli özel olarak tasarlanıp servis bankosu ile alt dolapları kombiden halinde kiler mekanizmalari ile aranılan ve ihtiyaca duyduğunuz malzemelerin erişimini kolaylaştırıyor.

Dostlarınıza  bir hediyelik mutfak ürünü götürmek istiyorsanız Eternity zarafeti ile sağlam uzun ömürlü ve garantili ürünleri tercihte bulunun. Çeyiz ve dekorasyon önerilerinde kalite, dekoratif, pozitif, portatif, yapışmaz, yanmaz, solmaz, paslanmaz, kararmaz, Çizilmez, yamulmaz gibi bütün özellikleri taşıyan Eternity trendini sevdiklerinize en güzel hediye olarak sunabilirsiniz.

Eternirt sadece tencere üzerinde değil farklı bütün es desenleri ile Çaydanlık, saklama kapları, tepsiler, nihale, pasta kabı gibi ürünleri ile mutfak el aletleri uyum ve göz alıcılığı ile dikkat Çekiyor. Türkiye üzerinde 2200 seçkin satış noktası bulunan zuccaciyeler Eternity ayrıca yurtdişindada satılmaktadır.

Arzum Alimente dumansız tencere elektrikli ızgara ile mutfakta benzersiz lezzetler sizlere sunuyor. Bu model güzel bir Anneler günü hediyesi olabilir. Yada eşinize güzel bir hediyelik mutfak eşyası olabilir. Arzum alimenteleri, klasik durum Meksika usulü Tortilas ile New York durdu diye tabir edilen wrap hazırlama aparatları ile sofralarınızı şenlendiriyor.

Mutfakta yapılacak olan temizlik konusunda önemli detayları farklı objelerin kullanılacağı güzel şirin aletler ile yapabilirsiniz… Bunun için mutfaklarınıza uygun olan en güzel çiçek yada farklı obje desenleri ile temizlik aparatlarından gelen farklı özelliklerdeki objeler geliyor. Bunun yanı sıra tasarımcılar için de farklı özelliklerde ve modellerde en güzel mutfak aletleri ile sizlerin karşısında… Canlı renkleri olması yanı sıra sevimli olan bu mutfak gereçlerini her zaman kullanmak isteyeceksiniz. Artık mutfak işleri sizlere de daha kolay ve daha hızlı gelecek.

Sıradışı mutfak gereçleri bakıyorsanız bu gereksiz muz dilimleme aletine de göz atabilirsiniz. Doğranması en zor meyvelerden olan muz için doğrama aleti çıkarmışlar. Ne büyük kolaylık 🙂

Bisiklet şeklinde pizza kesme gereci. İlgin mutfak gereçleri arayanlar için ideal bir ürün diyebiliriz.

Bu yazıyı hazırlarken mutfak için ne kadar gereksiz malzemelerin üretildiğini görmüş oldum 🙂 Makarna kırmak için de alet çıkarmışlar.

 

Et kıyma makinası Arnica Promeat Grande

Küçük el aletleri sektöründe kaliteli ve kullanışlı ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanan Arnica, Ev Tipi Et Kıyma Makinası ile evinizde kıyma yapma imkanı sağlamaktadır. Promeat Grande ile ev ortamında kıyma, sosis, sucuk, içli köfte gibi bir çok yiyeceği kendniz yapabilirsiniz. Yediğiniz yiyeceklerin nasıl bir ortamda yapıldığını bilmeyen, sağlığına düşkün kişilerin çok rağbet ettiği Arnica Ev Tipi Et Kıyma Makinası mutfağınızda uygun şartlarda et ürünleri yeme fırsatı sağlıyor.

İnsan sağlığı için et tüketiminin önemli bir yeri vardır. Et ve et ürünlerinin sağlıksız koşullarda çok sayıda bakteri oluşturduğu bilinmektedir. Promeat Grande ile insan sağlığı için çok faydalı olan eti en iyi koşullarda yeme imkanı bulacaksınız.
Promeat Grande içindeki aksesuarları, paslanmaz çelik kıyıcı silindirleri, paslanmaz bıçağı, içli köfte aparatı, sucuk ve sosis hunisi, geniş tepsisidir.
Promeat Grande fiyatı, 217TL.dir. Bu ürün ve Arnica mutfak robotu hakkında daha geniş bilgi almak için www.arnica.com.tr adresine girmeniz yeterli olur.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın