Zebrano mobilya koltuk takımları

486 views

Lüks birçok insanın ulaşmaya çalıştığı bir şeydir. Kaliteli, sağlam, görsellik açısından doyurucu bir ev tasarımı istemektedirler. Kısaca şöyle bir örnek verelim. Geniş büyük bir eviniz var ve evi dayayıp döşeyeceksiniz. İşte beyaz eşyasıdır, yatak odasıdır, oturma odasıdır tüm bunların döşeme ve mobilyaları için nasıl bir şey istersiniz diye soracak olursak çoğu kişi, görsellik açısından en iyi, farklı yani daha önce kimse kullanmamış olan, fiyat anlamında da uygun olan ürünü isteyeceklerdir. İşte bu noktada çok farklı bir o kadar da kaliteli olan koltuk takımları ile karşınızdayız. Zebrano Mobilyanın üretmiş olduğu koltuk takımları farklı tasarımı, lüks görünümü, modern duruşu ile dikkat çekerken dizaynı ise tercih sebebi olmaktadır.

Zebrano Mobilya Modern Koltuk Takımları

Zebrano mobilya koltuk takımı modelleri arian kotuk modeli deri görünümü ve tasarımı ile dikkat çekmektedir. Tek olan bu koltuk zemine olan sıfır konumu, altta bulanan krem çizgisi ile tasarımı tamamlamaktadır. Oldukça lüks bir duruş sergileyen bu model aynı zamanda oldukça rahattır. Sırtın yaslandığı arka kısımdaki dikiş tarzı ise görünümü tamamen değiştirmektedir. Sadelik yerine gösterişli bir hava katmaktadır. Geniş salonlar için oldukça uygundur diyebiliriz. Ürünün yapımında kullanılan maddeler oldukça sağlamdır ve bu da ürünün kullanım ömrünü oldukça uzatmaktadır yani çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca temizliği oldukça basit olan modeli nemli bir bez ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Zebrano koltuk takımı modelleri pandrosa kotuk modeli açık rengi ve farklı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Koltuğun oldukça şık görünen detayları tasarımı tamamlarken çizgili kırlentleri ise canlı bir hava katmaktadır. Yaşam alanınıza modern bir hava katacak olan koltuk modeli rahatlığı ile de tercih edilebiliyor. Ortadan iki parçaya ayrılmış olan takım tek parça şekilde kullanılmaktadır ve oldukça büyüktür yani büyük evler için idealdir diyebiliriz. Sırt kısmındaki dikey çizgiler ise modern tasarımın detaylarını oluşturmaktadır. Açık rengi ile yaşam alanınızı daraltmak yerine daha geniş görünmesini sağlayacaktır.

Zebrano koltuk takımı çeşitlerinden Penelope koltuk modeli şık tasarımı ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Rengi ile klasik bir hava verirken tasarımı ile de modern bir duruş sergilemektedir. İnce detayları ve geniş yaşam alanlarını doldurabilen dizaynı ile oldukça mükemmel bir tercih olacaktır. Bir adet geniş ve büyük bir koltuk iki adette tekli koltuktan oluşan koltuk takımı ile evinizi çok modern bir hale getirebilirsiniz. Şık ve zengin duruşu ise lüks bir tavır göstermektedir. Geniş ve büyük bir eviniz varsa ve evinize modern bir koltuk takımı istiyorsanız o halde Penelope koltuk takımı tam da aradığınız şeydir diyebiliriz.

Zebrano koltuk takımı çeşitlerinden Carmine Corner köşe koltuk modeli farklı tasarımı ile gözleri kendine çevirmektedir. Kadife benzeri yüzeyi klasik bir takım olmasını sağlarken tasarımı ise modern bir duruş sergilemektedir. Yine büyük evler için uygun olan bu model köşe koltuk takımı severler için ideal bir tasarıma sahiptir diyebiliriz. Oldukça geniş ve büyük olan bu model lüks seven ev sahipleri tarafından tercih edilse de kimi zaman klasik tasarımlardan hoşlanan kişilerce de tercih edilmektedir. Oda yüzeyine sıfır olan zemini, alt kısımdaki mobilya deseni, sırt kısmındaki dikişleri ve kırlentlerdeki koyu renk kumaşı ile tüm dizaynı mükemmel bir tasarımı oluşturmaktadır. Sağlam ham maddelerden üretilen bu model olduka uzun ömürlüdür ve bu nedenle uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Zebrano Mobilyanın 2020 yılı koltuk modellerine baktığımızda birbirinden oldukça farklı tarzlara hitap eden koltuk modellerinin bir arada olduğunu görüyoruz. Bu sayede, dekorasyon anlayışınız ne olursa olsun Zebrano’da salonunuza uygun bir koltuk takımı bulmanız mümkün.
İddialı ve renkli bir kişiliğiniz varsa eğer, Zebrano Theoden U koltuk modeli tam da size göre. Mor ile bezeli bu şık koltuk takımı zarafeti ile göz dolduruyor. Eğer biraz daha eski tarz mobilyalardan hoşlanıyorsanız Zebrano’da eski ile yeninin sentezi de mevcut.


Dore koltuk modeli, pembenin en zarif tonunda hayat bulmuş, klasik çizgilere sahip, konforlu ve kesinlikle şık bir koltuk modeli. Zebrano Mobilya’nın 2020 koltuk takımı modelleri bunlarla sınırlı değil. Tam 30 farklı model mevcut. Modeller hakkında detaylı bilgi almak için Zebrano mağazasına gitmeniz gerekiyor.

Zebrano koltuk takımı modellerini görmek için galeriye tıklayınız.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın