Ikea banyo mobilyaları ve fiyatları

1.598 views

Banyolarını baştan değiştirmek veya yeni mobilya eklemek isteyenler için hazırladığımız bu yazıda banyo mobilyalarını ele alacağız ve fiyatlarını yazacağız. Bu sayede kişiler mağaza mağaza dolaşmak yerine sadece mobilyadekorasyon.com’u ziyaret ederek aradıkları üründen birçok markanın çeşitlerini görebilecek, fiyatlarını karşılaştırabilecek ve kampanyalardan haberdar olabilecek. Mobilya ürünlerini tanıtacağımız bu yazımızda sadece İKA mobilyanın ürünlerini ele alacağız diğer markanın ürünlerine ulaşmak için web sitemiz içinde gezinebilir ve aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden yazımıza başlıyoruz.

VILTO havluluk 179 TL

VESKEN raf ünitesi 39,99 TL

RAGRUND raf ünitesi 399 TL

Molger ahşap bank 329 TL

Molger raf ünitesi 329 TL

Hemnes yüksek banyo dolabı 1099 TL

HEMNES raf ünitesi 599 TL

DYNAN banyo dolabı 299 TL

 

KATTEVIK
tekli lavabo, gri

BRAVIKEN
tekli lavabo, beyaz

TÖRNVIKEN tekli lavabo, beyaz

BRAVIKEN
tekli lavabo, beyaz

SAXALVEN
duş perdesi, antrasit

SAXALVEN
duş perdesi, beyaz

HAVERN
banyo rafı, bambu

VOXNAN
banyo rafı, krom görünümlü

MOLGER
raf ünitesi, huş
329 TL

RÖNNSKAR
raf ünitesi, siyah
249 TL

HEMNES raf ünitesi, siyah-kahverengi 599 TL

RAGRUND
raf ünitesi, bambu

VILTO
raf ünitesi, huş

SNAPP
çöp kutusu, gri

SNAPP
çöp kutusu, beyaz

MJÖSA
çöp kutusu, koyu gri

DRAGAN
sıvı sabunluk, bambu

İKEA banyo rafları modelleri Draggan
Oldukça pratik ve dekoratif olan bu modeli banyonuzda kolaylıkla kullanabilir ve ürünlerinizi titizlikle yerleştirebilirsiniz. Oldukça fonksiyoner olan bu model tekerlekli ayakları sayesinde sürekli olarak yer değiştirilebilir ve uygun yere yerleştirebilirsiniz. ÖZellikle küçük bir banyonuz varsa ve dolap sığmıyorsa bu modeli tercih edebilirsiniz çünkü hem az yer kaplamaktadır hemde birçok ürün sığmaktadır. Ürün oldukça uzun ömürlüdür ve çelikten yapıldığı için kullanım süresi de uzundur. Oldukça kolay temizlenen raf modeli sayesinde temizlik derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Ürünün ölçülerine gelecek olursak;
Uzunluk 40.5 cm
Genişlik 32 cm
Yükseklik ise 74.5 cm’dir

IKEA Banyo Dolapları ve Fiyatları

Bu kısımda ise banyonun olmazsa olmazı olan banyo dolaplarını ele alacağız.

İkea banyo dolabı çeşitleri Liliangen / Viskan modeli

Oldukça modern ve dekoratif olan bu ürünün seçilmesi gerçekten faydalı olacaktır ve banyonun tarzını değiştirecektir. Ürünün derin kenar kısmının fonkisiyonlu olması için diş fırçalık veya benzeri şeyler için kullanılabilir. Gerek renk uyumu gerekse tasarımı oldukça güzel olan Liliangen küçük banyolar için idealdir. Ürünün temizliği oldukça kolaydır. Hafif deterjanlı veya kuru bir bezle kolaylıkla temizlenebilir ayrıca yüksek ayak yapısı da buna oldukça uygundur. Ayaarının yüksekte olması nedeni ile banyonun yüzeyi de kolaylıkla temizlenilebilir.

İkea banyo dolabı modellerinden silveran

Ürün oldukça dekoratif ve kullanışlıdır. Sade, basit ve doğal görünümü tercih sebebidir. Model hem sandık olarak kullanılırken hemde tabure olarak da kullanılmaktadır. Masif çam ağacından yapılan ve doğallığı ile dikkat çeken Silveran modeli her parçasında ayrı bir hava taşımaktadır. Havlu ve benzeri diğer eşyalarınızı kolayca geniş sandık bölümünde saklayabilirsiniz. Dar ve sınırlı banyolar için iyi bir tercih olacağına eminiz. Ürünün temizliği oldukça basittir ve hafif deterjanlı bir bezle temizlenebilir ürünün yüksek ayak yapısı ise banyo yüzeyinin daha kolay yapılmasını sağlamaktadır.

İkea banyo dolaplarından aynalı Gunner banyo dolabı

Buda tıpkı diğer İKEA banyo ürünleri gibi küçük banyolara uygundur ve küçük olan banyonuzu daha geniş ve daha ferah gösterecektir. Ürünün güvenilirliği arttırılması amacı ile genişletilmiş raflar kullanılmıştır. Ürünün aynasında ise kırılması ihtimaline karşı filmlenmiştir ve bu sayede kırılırsa bile cam dağılmaz.

Web sayfamızda yayınladığımız fiyatlar güncel maliyetlere göre değişmektedir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın