İpek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

3.317 views

İpek Mobilya Genç Odası ve Fiyatları

İpek mobilya ilk olarak 1991 yılında faaliyete geçmiştir. İpek mobilya kurulduğu zamandan bugüne kadar özgün tasarımlarıyla ülkemizde en iyi markalar arasında girmeyi başarmıştır. Koltuk takımları başta olmak üzere kanepe, yemek odası, genç odası ve bir çok üründe geniş bir yelpazeye sahip olan İpek mobilya tüketicilerin zamanla ilk tercihi olmayı başarmıştır. İpek Mobilya Genç Odası Takımı şıklığı, rahatlığı ve özgün tasarımı ile adeta beni al diyecek. İpek mobilya ülkemizde bugüne kadar çıkarmış olduğu şık, estetik ve yenilikçi ürünleri sayesinde piyasasının önde gelen isimlerinden birisi olmuştur. Bunun yanı sırasında bu büyük firma bir çok yardım kampanyasına sponsor olarak duyarlılığını kanıtlamıştır. Daha fazla vaktinizi almadan İpek Mobilya Genç Odası Takımı Kampanyaları hakkında bilgi verelim.

 

riga ipek genç odası

Riga Genç Odası Takımı 15.751,00 TL  20/08/2022

 

legend ipek genç odası takımı

Legend Genç Odası Takımı  14.992,00 TL  20/08/2022

 

loft ipek genç odası takımı

Loft Genç Odası Takımı  16.892,00 TL  20/08/2022

 

zeta ipek genç odası takımı

Zeta Genç Odası Takımı  16.681,00 TL  20/08/2022

 

okyanus ipek genç odası takımı

Okyanus Genç Odası Takımı  17.492,00 TL  20/08/2022

 

smarty ipek genç odası takımı

Smarty Genç Odası Takımı  15.941,00 TL  20/08/2022

 

alesta ipek genç odası takımı

Alesta modern Genç Odası Takımı  16.946,00  TL  20/08/2022

İpek genç odası takımları şık, güzel renklerle tercih edilmiş tasarımlara sahip. Kitaplık modelleri, ders çalışma masası, karyola ve yatak başlığı, çekmeceli dolapları renk ve tasarım açısından tam bir uyum içinde diyebiliriz.

• İpek Mobilya birbirinden güzel genç odası modelleri sayesinde çocukların hayalini kurdukları odaları evlere geliyor.
• İpek Mobilya kaliteden ödün vermeyen ürünlerinin dayanıklılığı ile ilgi beğeni kazanmış bir markadır. Herkes tarafından ilgiyle tercih edilen İstikbal ürünlerinde uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Ev dekorasyonuna ait her türlü mobilya üretimi yapan firma gençleri de bu konuda yalnız bırakmadı.
• Yepyeni 2022 model genç odası modelleri ile gençlerin zevklerine hitap etmektedir. Anneler babalar sizler de gençliğe adım atan çocuklarınızı sevindirmek isterseniz İpek Mobilyaya uğramadan genç odası almayın. Karne günü de yaklaşıyor hani hemen bir İstikbal mağazasına gelip çocuğunuza uygun bir model beğenebilir karne hediyesi yapabilirsiniz. Kullanışlı ve gençlerin rahat edebilecekleri genç odaları rengarenk ve çok şık.
• En az gençler kadar dinamik ve eğlenceli İpek Mobilya genç odası modelleri birbirinden fonksiyonel tasarımları ile gençlerin ruhuna hitap ediyor. Eğer eviniz de müsaitse artık büyüyen çocuğunuza şık ve kullanışlı bir genç odası satın alabilirsiniz.
• Aynı zamanda fiyatları da çok uygun tabii ister peşin ister taksitli kolay ödeme seçenekleri ile firma bu konuda da sizlere yardımcı oluyor. 3000TL-4.000TL arası değişen fiyatları ile genç odası takımları İstikbal mağazalarında.

 

Sipariş vermeden önce fiyat sormayı unutmayınız. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebilir.

İpek Mobilya Genç Odası Takımı Kampanyaları 2022

 

İpek Forest Genç Odası Takımı

Forest Genç Odası Takımı

3 farklı rengin bir araya geldiği Forest Genç Odası Takımı, farklı tasarımı başta olmak üzere şıklığı, zarifliği ve canlı renkleri ile odanıza farklı bir ayrıcalık katmakta. Çocuğunuz için gerçekten şık bir model düşünüyorsanız bu ürüne göz atmanız gerekiyor. Forest Genç Odası Takımı, dolap, kitaplık, komodin,çalışma masası, şifonyer ve karyoladan oluşuyor.

 

İpek Genç Odası Takımı Dinamik Modeli

Dinamik Genç Odası Takımı
Bir çok rengin kullanıldığı Dinamik Genç Odası Takımı, canlı renklere sahip olması sebebiyle odanıza ayrı bir ferahlık katacak.

 

İpek Genç Odası Takımı Modelli Dream

Dream Genç Odası Takımı
Beyazın çok kullanıldığı Dream Genç Odası Takımı, erkek çocuklarının seveceği bir tasarım ve tarzla karşınıza çıkıyor. Bu muhteşem modeli satın alarak çocuğunuzun odasına farklılık katabilirsiniz.

 

İpek Genç Odası Takımı Latte

Latte Genç Odası Takımı
Krem ve ahşap renkleri ile oldukça dikkat çekmeyi başaran Latte Genç Odası Takımı, şıklığı ve zarif tasarımı ile ön plana çıkıyor.

 

İpek Venice Genç Odası Modelleri

Venice Genç Odası Takımı
Mavi ve gri rengin tonlarının kullanıldığı Venice Genç Odası Takımı, rengi başta olmak üzere şıklığı, rahatlığı, zerafeti ve tasarımı ile adeta sizi kendinize çekecek. Benim çocuğumun odası güzel olsun istiyorsanız bu modele kesinlikle bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Muhteşem model; dolap, kitaplık, şifonyer, komodin, çalışma masası, başlık ve karyoladan oluşuyor.

Modellerin tamamını görmek için aşağıdaki resimleri tıklayabilirsiniz.[/pembetext]

Kilim Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Çilek Mobilya Genç Odası Takımları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları

Bellona Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri için Tıklayın

Tekzen Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Çalışma Masası Sandalyesi ve Fiyatları

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın