Koçtaş mobilya salon takımları ve fiyatları

1.683 views

Salon takımlarınızı Koçtaş’tan almaya karar verdiyseniz evinize büyük bir şıklık yaratmaya karar vermişsiniz demektir.Birbirinden güzel ve şık modelleriyle salon takımlarını sizlerin beğenisine sunan Koçtaş 2020 modelleriyle de büyük ilgi görüyor.Her bir modelinde büyük bir değişim ve fark yaratarak herkes tarafından büyük ilgi görmeyi başarıyor. Eğer siz de 2020 yılının en çok evinize değişim getirmesini istiyorsanız hemen evinizde var olan salon takımlarınızı bırakın ve hiç ertelemeden Koçtaş’a gidin. Birbirinden güzel ve kaliteli salon takımlarının keyfini yaşayın.Hem de en uygun fiyata!

Sitemizde belirtilen fiyatlar güncel olmayabilir.Lütfen sipariş öncesinde firmaya danışınız.

Koçtaş salon takımları sizi en çok fiyatıyla şaşırtıyor.Hele ki yeniliğiyle ve şıklığıyla göz dolduran salon takımlarının diğer modellerle arasında gözle görülür bir fark bulunmaması büyük ilgi görmesine katkı sağlıyor.Bu kadar bilginin fazlasını istiyorsanız ve fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi vermemizi istiyorsanız sizi kırmıyoruz ve bazı modellerin fiyatları hakkında kesin bilgi vermek istiyoruz. 2020 yılıyla birlikte Koçtaş mağazalarında yerini alan,evinize adeta bir saray havası verecek olan lüx salon takımı en yüksek fiyata sahip olan model olmakla birlikte fiyatı 13 bin civarında.Eğer bu modele bütçenizin yeterli olmayacağını düşünüyorsanız tabi ki lüx  ve görkemi en fazla olan modeli seçmek zorunda değilsiniz. Fiyatı çok daha uygun fiyata olan kaliteli aynı zamanda şık diğer modellere sahip olabilirsiniz.En düşük salon takımı modeli ise 7 bin civarından başlıyor.En düşükten en yükseğe bütün modeller büyük ilgi görüyor. Aşağıda yer alan modellerin tamamı 2020 Koçtaş salon takımı modellerinden olmayabilir. Bu galeri örnek teşkil edilmesi amacı ile hazırlanmıştır.

Koçtaç salon takımı modelleri

Koçtaş mobilya kanepe modelleri FUTON Ege 2 li Kanepe modelinin indirimli fiyatı 597 TL’dir. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bu model aradığınız tarzda bir kanepe olabilir. Oldukça sağlam olan ve uzun ömürlü olan model rahatlığı ile ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Modelde renk olarak Kırmızı-Krem , Yeşil-Sarı – Pembe-Lila seçenekleri mevcuttur. Üründe aynı zamanda kolayca temizlene bilir kumaş kullanılmıştır ve aynı zamanda çökmeye karşı ve anti bakteriyel sünger kullanılmıştır. Ürünün metal iskelet yapısı ise uzun yıllar kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kanepenin kolları da yatılabilir ve kanepe yata olarak da kullanılabilir. Ürünün 2 yıl garantisi mevcuttur.

Koçtaş mobilya kanepe çeşitleri Star 3 lü Kanepe modelinin fiyatı 1189 TL’dir. Oldukça sade ve zarif bir model olan Star odanızda şık duracaktır. Ana tema olarak zarafet benimsenmiş diyebiliriz. Çelik demirlerin kullanıldığı model dayanıklı ve uzun ömürlüdür ve uzun yılar kullanabilirsiniz. Renk olarak Yeşil , Turuncu , Kırmızı ve Pembe çeşitlerini bulabilirsiniz. Üründe silinebilir kumaş kullanılmış olup kolay temizlik yapabilmeniz için yüksek ayaklar kullanılmıştır. Star 3’lü kanepe modeli yatak olabilme özelliği sayesinde de kullanışlılığını göstermektedir.Ürünün 2 yıl garantisi vardır. Ürünle beraber aynı zamanda 2 adet yastık bulunmaktadır.

Koçtaş kanepe modellerinden Assos 2 li Kanepe modelinin fiyatı 899  TL’dir. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan Assos yaşam alanınızın havasını değiştirecektir. Özellikle renkleri ile salonunuzun canlılığını arttıracak misafirlerinize hoş görünecektir. Ürün farklı renklere ilgi duyanlara karşı Kahve – Krem , Kırmızı – Krem , Pembe – Lila ve Turuncu – Yeşil renk seçenekleri mevcuttur. Ürünün makinede 30 derecede yıkanabilir kumaşı sayesinde kolayca temizlenebilir. Assos modelde çökmeye karşı dayanıklı sünger kullanılmıştır ve aynı zamanda kullanılan sünger anti bakteriyel özelliğe sahiptir.Ürün uzun yıllar kullanılabilir şekilde olabilmesi için dayanıklı çelik malzeme kullanılmıştır. Oda yüzeyinin temizliğinin kolay olaması için yüksek ayak yapıları ile tasarlanmıştır. Model yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi kolayca ağırlayabilir ve bu konuda rahat olabilirsiniz.

Koçtaş kanepe çeşitleri İstanbul 2 li Kanepe Soft modelinin fiyatı 899 TL’dir. Oldukça modern ve zevkli bir tasarıma sahiptir. Yaşam alanında İstanbul havasını solumak isteyen kişiler için güzel bir seçim olacaktır. Ürünün renk seçenekleri arasında Kırmızı , Soft Pembe, Soft Kahve ,Soft Yeşil bulunmaktadır. Ürün aynı zamanda kolayca temizlenilebilir kumaşa sahiptir. Çökmeye karşı ve anti bakteriyel olan sünger kullanılmıştır. Oldukça zevkli tasarımı ve İstanbul işlemeleri ile kanepe modellerinden en canlısıdır diyebiliriz. Ürünün yüksek ayak yapısında olması ile odanın yüzeyini temizlemeniz oldukça kolay olacaktır.

Evdebiz Madona Klasik Üçlü Yataklı Koltuk Lacivert
1599  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi İkili Kanepe Gri
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Oslo Üçlü Koltuk Turkuaz
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Navan Yataklı Üçlü Kanepe Gri
1499 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi Yataklı Kanepe Gri
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Madona Klasik Üçlü Yataklı Koltuk Gri
1799 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Balzan Üçlü Koltuk Gri
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Balzan Üçlü Koltuk Kahve
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Navan Yataklı Üçlü Kanepe Bordo
1.289 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi Yataklı Kanepe Krem
1.559 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Serisi 3 lü Kanepe Gri
1.189 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Oslo Üçlü Koltuk Kahverengi
1399 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax Üçlü Kanepe Sarı
1699  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax Üçlü Kanepe Parlament
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax Üçlü Kanepe Füme
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Keten Mavi Dore
1.289 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Kadife Mavi Luna
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Kadife Yeşil Dore
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Kadife Kahverengi Dore
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Relax İkili Kanepe Keten Kahverengi Luna
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Fly Tekli Koltuk Soft Kumaş Krem Elite Sağ
819  TL

Evdebiz Fly Tekli Koltuk Kazayağı Turkuaz Elite Sol
819  TL

Evdebiz Comfort Yaşam si 3 lü 1 li 1li Koltuk Takımı Kahve
2899 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Point Retro Life Kanepe Sarı
1699 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam si 3 lü 3 lü 1 li Koltuk Takımı Gri

2899

Evdebiz Point Retro Life Üçlü Kanepe Turkuaz
1699  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Point Retro Life Üçlü Kanepe Mor
1699  TL (KDV Dahil)

Evdebiz Pandora Yataklı Üçlü Kanepe Sarı
2299 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Plus Modüler Roslin Koltuk Kahve Üçlü
2190 TL (KDV Dahil)

Evdebiz Comfort Yaşam Kanepe Kırmızı Yastıklı Yataklı
1699 TL (KDV Dahil)

Koçtaş Mobilya, dekorasyon denince ilk akla gelen firmalardan biri. Koltuk takımları deyince de akla ilk önce kumaş ve renk seçenekleri geliyor. Bu konuda her zaman büyük firmalar bir adım önde giderek müşterilerine gerek kataloglarından ve gerek internet sayfalarında 2020 salon takımlarını sunabiliyor. Farklı renkler ve çeşitli kumaşlarla hazırlanmış kartela örnekleri müşterileri ve özellikle bayanları cezbediyor. Neticesinde büyük firmaların mobilya ve koltuk takımları için harcadıkları reklam ve satış giderleri daha fazla oluyor. Bu sebeple fiyatları da yüksek oluyor. Siz aynı salon takımını ufak bir koltuk imalatçısına yaptırsanız belki daha ucuza mal edebileceksiniz.

Mondi Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Bellona Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Salon Dekorasyonu Modelleri için Tıklayın

Alfemo Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın