Lazzoni mobilya modelleri

2.462 views

Lazzoni mobilya modelleri yeni italyan tasarımcılar ile tasarladığı birbirinden şık mobilyalarla evlerinize yepyeni çizgiler kazandırmayı bekliyor.Lozzoni mobilyanın bu yeni koleksiyonundan bir kaç modeli sizin için inceledik.

Lazzoni mobilya modelleri her zevke hitap etmektedir. Ürünlerindeki sıradışı tasarımlarıyla tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca kullandıkları malzemelerdeki kalite göz doldurmaktadır.

Lazzoni mobilya salon ve yatak odası modelleri

Aşağıdaki fiyatlar güncel olmayabilir. Kampanya ve indirim dönemlerinde mobilya fiyatları düştüğünden biten kampanyalardan sonra fiyatlar artış gösteriyor.

Lazzoni mobilya kanepe
Ev dekorasyonuna farklı bir soluk katan Lazzoni Mobilya evlerini alışılmışın dışında dekore edenlerin ilk tercihi arasında olmayı başarmıştır.
Lazzoni mobilya fiyatları modeline göre değişmektedir.
lazzoni mobilya beyaz koltuk
Napoli Koleksiyonu TV Ünitesi
Koleksiyon Fiyatı: 3145 TL
Giuseppe Nicoletti’nin Lazzoni için tasarladığı TV Ünitesi, 1 Adet Lake Kapaklı TV Modülü, 4 Adet Lake Kapaklı Asma Dolap, 2 Adet Raftan oluşmaktadır. Bu şık TV Ünitesi, Nicoletti’nin seçtiği modül ve renkler ile sınırlı sayıda üretilmiştir.

Napoli Koleksiyonu Yatak Odası
Koleksiyon Fiyatı: 7878 TL
Giuseppe Nicoletti’nin Lazzoni için tasarladığı yatak odası, 1 Adet Yatak ve Yatak Başı, 1 Adet Gardırop, 1 Adet Şifonyer ve 2 Adet Komodinden oluşmaktadır. Bu şık yatak odası, Nicoletti’nin seçtiği renk ve modüller ile sınırlı sayıda üretilmiştir.

Lazzoni Tv Ünitesi modelleri

Manhattan Koleksiyonu Yemek Odası
Koleksiyon Fiyatı: 4565 TL
Andrea Rosati’nin Lazzoni için tasarladığı yemek odası, 1 Adet Açılır Yemek Masası, 6 Adet Sandalye, 1 Adet Konsol ve 1 Adet Konsol Aynasından oluşmaktadır. Bu şık yemek odası, Rosati’nin seçtiği renk ve modüller ile sınırlı sayıda üretilmiştir.

Napoli Koleksiyonu Köşe Koltuğu
Koleksiyon Fiyatı: 6332 TL
Giuseppe Nicoletti’nin Lazzoni için tasarladığı Köşe Koltuğu, eşit ölçülere sahip iki parçadan oluşmaktadır. Bu şık köşe koltuğu, Nicoletti’nin seçtiği antrasit rengi kumaş ile sınırlı sayıda üretilmiştir.

Lazzoni mobilya 2019 koleksiyonunda koltuk takımlarında modernliğin klasikler buluşmasını görüyoruz. Koltuk takımlarında ağırlıklı olarak tek renk seçimi yapılmış ve kullanılan renkler ise; beyaz, siyah, kahverengi, bej ve gri. Koltuk takımlarında yuvarlak köşeli takımların yerine düz köşelere ağırlı verilmiş ayrıca desenler yerine sadeliği tercih etmişler. Bazı koltuk takımlarında yüksek ayaklar tercih edilmiş bazılarında ise kısa olanlar tercih edilmiş farklı ev dekorasyonlarında kullanabileceğiniz bu ayakların özelliği kullanacağınız halıları da etkileyeceği için dikkat edilmese gereken bir unsurdur. Lazzoni koltuk takımları 2019 koleksiyonunda sadeliği isterseniz yine sade aksesuar ve halılarla isterseniz de bu sadeliği daha renkli dekorasyon ürünleri ile kullanıp farklı dekorasyonlar yapabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın