Lüks banyo dolap modelleri

807 views

Banyo tasarımı için en önemli olan şey sizin de bildiğiniz gibi banyo dolabıdır. Nadir durumlar dışında banyolarda duşakabin ve banyo dolabından başka bir mobilya kullanılmaz. Banyonuzun dekorasyonunu büyük ölçüde etkileyecek banyo dolabınızın lüx bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, seçimlerinizi çok dikkatli yapmalısınız.

Öncelikle herhangi bir yere gidip banyo dolaplarını incelediğiniz lüx olan modeller zaten dikkatinizi çekecektir. Özellikle de belli bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekiyor. Sıradan banyo modelleriyle arasında büyük bir fark olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak lüks banyo modellerin hangisinin daha iyi bir görünüm sağlayacağı konusunda gerekli tavsiyeleri bu yazımızda bulacaksınız.

Modern Lüks Banyo Dolap Modelleri

Seçeceğiniz banyo dolabının renginin ne olduğu bu konuda çok önemlidir. Eğer turuncu-sarı veya ahşap rengi bir renk seçerseniz fiyatı ve görünümü nasıl olursa olsun yeterli düzeyde lüx görünüm sağlamayacaktır. Bunun yerine parlak siyah veya gümüş-altın renklerini tercih etmelisiniz. Altın rengi çok abartılı geldiyse gümüş veya parlak siyah sizin için ideal olacaktır. Ancak siyahın cam gibi olması gerekmektedir. Soluk siyah rengi ancak görüntü kirliliği oluşturabilir.

Banyo dolabının renginden sonra tasarımının nasıl olduğu çok önemlidir. Son yıllarda çıkan trend modellerde az yer kaplayan fakat oldukça kullanışlı modeller muhteşem bir görünüm sağlayabilir. Duvar monteli olan gösterişli banyo dolapları da mutlaka ilginizi çekecektir.

Sağlam Banyo dolabınızı seçtikten sonra extra lüxlük katmak istiyorsanız kenarlarını led ışıklandırmayla süsleyebilirsiniz. Eğer doğru bir şekilde yapmayı başarabilirseniz muhteşem bir görünüm oluşacaktır. Dilerseniz hazır led ışıklı banyo dolaplarını da inceleyebilirsiniz.

Klasik Banyo Mobilyaları

Banyonuzun zengin ve şık görünmesini ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise işte size mükemmel banyo mobilyaları.Oldukça şık ve zarif görünen bu modeller, çok farklı ve zengin duruşuyla gerçekten banyonuzu baştan ayağa değiştirecek.Çok şık ve zarif havluluk modelleri, sabunluk modelleri, aynalar…Banyo mobilyasında aklınıza gelebilecek her şey…  Evimizde en çok rahatladığımız yer belkide banyomuzdur.Güzel bir duşun ardından tüm yorgunluğumuzu atarız.Sizde duş aldığınız yerin göze güzel gözükmesini istemez misiniz ?

 

Kaliteli Banyo dolapları ve duşakabin modelleri ile banyolarınız artık daha güzel ve kullanışlı bir hale geliyor. Bununla birlikte ise duşakabin modelleri ve banyo dolapları ile birlikte sizler için birbirinden güzel seçenekler de bulunuyor.. Ayrıca da kozmetik ürün ve havlular için koyabileceğiniz banyo dolaplarını da unutmamak lazım..

Lüks Banyo dolapları modelleri renk ve seçenek olarak her çeşit bulabilirsiniz.. Yine bunlar cam yada metal malzemeden kullanılmalıdır.. Banyolarınızın dolaplarında kapladıkları yerler olarak ise dizayn ve dekor konusunda ince ve şık tasarımlı olmalarına önem gösterin. Fiyatlarını ise modellerine göre bayilere sorarak öğrenebilirsiniz.. Banyo dolapları banyolarınızı daha şık ve modern şeklinde gösterebilir. Her türlü ahşapdan, mdf, suntalam, metalden ve farklı plasiktik malzemelerden yapılabilir. Banyo dolap fiyatları ise 200-2000 TL arasında değişiyor. Tabii modele göre daha yüksek olanları da mevcut.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın