Modern klozet modelleri ve fiyatları

2.898 views

Banyo dekorasyonu her geçen gün daha da ivme kazanarak önemseniyor. Hijyen, fonksiyonellik, şıklık ve orijinal tasarım gibi ögeler banyo dekorasyonu için önemli maddeler. Bir çok marka lüks banyo tasarımı için lavabo, klozet, banyo dolabı, duşa kabin, küvet ve diğer aksesuarlarda yeni modeller üretiyor.

2020  MODERN ALAFRANGA TUVALET MODELLERİ

Banyonuzun şıklığına şıklık katan banyo klozet takımları her yıl yenilenen modelleri ile banyoların vazgeçilmezi arasında geliyor. Banyo paspas modellerinde ise eşsiz bir renk çeşitliliği ve görsellik ön plana çıkıyor. Yeni bir ev alacağınızı farz edin. Odalar çok şık ve kullanışlı bir yapıya sahip. Ama mühendis banyo dizaynını ve burada kullandığı malzemeleri kalitesiz kullanmış. Göze hoş görünmeyen bir manzara var. O evden soğursunuz değil mi?

2020 en güzel banyo klozet takımları ünlü markaların en yeni tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Koçtaş, Bauhaus, Tekzen gibi yapı marketler de banyo küveti, duşakabin, kolozet, lavabo gibi ürünleri satmaktadır. Evidea, Vitra, Engilish Home gibi firmalar da bu tarz ürünler satıyor. İnternet sitelerinde bu modelleri yayınlamışlar.

Bazı alafranga tuvalet fiyatları

Koçtaş Sea Klozet fiyatı: 180 TL

Koçtaç Vitra Diana Klozet fiyatı: 579 TL

Tekzen Karen Duvara Tam Dayalı Klozet fiyatı: 300 TL

Confetti Ethnic 3’lü Klozet Takımı: 18 TL (Sadece tekstil ürünleri)

Bauhous Serel Star Klozet fiyatı: 479 TL

Kale Gala Asma Klozet + Gömme Rezervuar Seti: 599 TL

Firmalar klozet takımlarının yanında klozet örtüsü ve yer örtüsü gibi takımları da satıyor. Kabartmalı banyo takımlarında ise 3d banyo klozet takımı son yılların modası arasında kullanılmaktadır. Klozet takımlarını en az 3 parça şeklinde bulabilirsiniz. Ek olarak paspas seçeneklerini de göz atabilirsiniz. Duş aldıktan sonra ayağınızı bu saf pamuktan yapılmış yumuşacık takımlara basarak hiç bir ıslaklığın kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Modern tuvalet modelleri

Banyolarda aynı zamanda değişik klozet takımlarını da kullanabilirsiniz. Standart modellerden sıkıldı iseniz farklı modelleri de inceleyebilirsiniz. Bu örnekler arasında sakallı ipten banyo klozet takımları gelmektedir. Örgü klozet takımı yaparken sizler için hazırladığımız galeriden örnekleri alabilirsiniz. Asma klozet modellerinin yanı sıra duvara ve yere dayalı klozet modelleri de dikkat çekici. Son yıllarda oldukça sık karşımıza çıkıyor. Hatta yeni yapıların hepsinde bu modelleri görmek pek mümkün.

Alafranga klozet modelleri

Son yıllarda dubleks dairelerin sayısı artıyor. Hem alt kat ve hem de üst katta banyo olabiliyor. Bununla beraber ebeveyn banyosu da olursa 3 banyolu evler görmek artık sıradan bir durum haline geldi. Çift tuvaletli evler çoğaldıkça klozetlere olan ilgi de normal olarak büyüyor. Banyo ve seramik pazarı büyüdükçe yeni klozet modelleri yani alafranga modelleri geliştiriliyor. İlk sırada yine hijyen var. Şıklık ve kullanışlılık-Fonksiyonellik daha sonra geliyor.

2020 Klozet Modelleri de geçen yılki gibi beyaz ve siyah renkte sunulmuş. Siyah beyaz banyo tasarımları benim de beğendiğim bir model. Sanırım renkli banyolar artık mazide kalacak.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın