Modern çekyat kanepe modelleri

2.888 views

Çekyat ve kanepeler her evde en çok kullanılan mobilya ürünlerinden biridir. Köşe takımları gibi farklı türde koltuk modellerinin çıkmasıyla kullanımı eskiye göre azalsa da yine de çok fazla tercih ediliyor. Eğer siz de yeni kuracağınız evinizde veya şu an sahip olduğunuz evinizde çekyat veya kanepeye ihtiyaç duyuyorsanız tavsiyelerimizi dikkate aldığınızda en doğru seçimi yapmanızın daha da kolaylaştığını göreceksiniz.

Koltuk ve kanepeler evin baş mobilyasıdır. Bir nevi kalbidir. Eğer evinizin modern tarz bir dekorasyona sahip olmasını istiyorsanız mutlaka modern koltuk ve kanepe modellerini tercih etmelisiniz. Yaşınız kaç olursa olsun kendi tarz ve zevkinize göre en uygununu bulabileceğiniz çeşitliliğe sahip olan modern koltuk ve kanepeler artık klasik koltuk takımı modellerini geride bırakıyor. Geçtiğimiz yıllarda modern oturma grupları genellikle gençler tarafından tercih edilip, orta yaşlılar tarafından klasik modeller tercih edilirken artık her yaştan insan modernliğin keyfini sürüyor.

Modernlik size ne getirecek? İsterseniz onu açıklayalım. Seneler geçtikçe yeni trendler çıkıyor. Koltuk takımı modellerine yenileri ekleniyor. Bazen bir sonraki bir öncekini aratsa da genelde hep daha güzelin arayışı içinde olunuyor. Bunun da ötesine modernlik üst düzey konforu getiriyor! Yoğun iş ve okul hayatının koşuşturması içinde yaşarken insanlar hep en rahata ulaşmayı amaçlıyor. Bu da üreticiler için en lüks ve en rahatını üretme yarışına dönüyor. O yüzden bundan önceki senelerde tercih edilen modeller daha sert ve konforu ön planda tutmayan modellerken modern koltuk ve kanepe modelleri sizi fazlasıyla rahat ettiriyor. Eğer sizde klasiklikten sıkıldıysanız modern yaşama ön yargıyla bakmayın ve keyfinizi çıkartın.

Modern koltuk ve kanepe tasarımlarının şekline gelecek olursak; koltuk takımlarında en çok ilgi gören modeller köşe takımları oluyor. Köşe takımları hem oldukça rahat olup hem de ailenizin birey sayısına göre ister küçük ister büyük modellerden birini seçebiliyorsunuz. Bu da köşe takımlarını oldukça kullanışlı yapıyor. Ayrıca tarz seçenekleri de çok fazla. Hem gençlerin hem yaşlıların sevebileceği tasarımlara sahip bugüne kadar alışılmamış olan birçok köşe takımı evinizi renklendirmek ve size fark katmak için mobilya mağazalarında sizi bekliyor. Eğer sadelikten hoşlanıyorsanız tabi ki sade modeller de mevcuttur.

Kanepe modellerinde ise yeni trend olarak açık renkler hüküm sürüyor. Yine konforun  üst düzeyde tutulduğu deri kanepeler fazlasıyla ilgi görüyor. İlginç tasarımlı kanepeler ise adeta gençlerin sevgilisi haline geldi.

Kilim kanepe modellerinden Marmaris’in fiyatı 2235 TL’dir. Oldukça şık ve modern bir model olan MArmaris canlı rengiyle de dikkat çekmektedir. Salonunuzda veya oturma odanızda kullanıdığınız taktirde oldukça rahat edeceksiniz. Geniş oturma alanı, orgonamik yapısının verdiği ekstra rahatlık hissi, ve konforlu kırlentleri ile müşterisini memnun etmektedir. Ürün üzerinde bulunan ince detaylı dikişler ise tasarımı tamamlamaktadır. ÜRünün tasarımına uygun olarak yerleştirilen ahşap ayaklar hem dizaynı tamamlamakta hemde temizlikte kolaylık sağlamaktadır.

Modern çekyat modelleri 2020

Çekyat takımları hem az yer kaplaması, hem uygun fiyatlı olması, yatak ve baza özelliğine sahip olması sebebi en çok satılan koltuk türüdür. Arkadan yatmalı ve önden açmalı olarak iki kısma ayrılan bu ürünler daha çok Bellona, İstikbal, Kelebek Mobilya, Doğtaş Mobilya gibi firmalar tarafından üretilmektedir. Son yıllarda tercih edilen bastel renkli spor çekyat modelleri kapitone dediğimiz dikişlerle de daha lüks duruyor. Tabii işçilik ve kalite arttıkça çekyat fiyatları da yükseliyor. Bazen Bellona Mobilya ve Doğtaş Mobilya gibi mobilya mağazaları Türkiye genelinde kampanyalar yapıyor. Çekyat fiyatlarında indirim ve ucuzluğa gidiyorlar. Eğer bu tarz mobilya kampanyalarını takip ederseniz uygun fiyata çekyat takımı alabilirsiniz.

 

Çekyat modelleri büyük bir çeşitliliğe sahiptir.Modern olanlarını tercih etmek istediğinizde seçenekleri daha daraltmış olursunuz ve tabiki en doğru tercihi yapmış olursunuz.Modern olanları diğer çekyat ve kanepelere göre daha yüksek bir fiyata sahip olsa da bu fiyatı fazlasıyla hak etmektedir.Hem dekoratif ve şık görünümleri hem de son teknolojiye uygun olarak konforlu tasarlanışları fiyatın yükselmesine neden olmuştur.Eğer bütçenizin yetmeyeceğini düşünüyorsanız biraz daha bekleyip indirimleri takip edin.İndirimleri yakaladığnızda fiyatın size uygun olduğunu göreceksiniz.Ama asla ucuz diye kalitesiz çekyat ve kanepe modellerine yönelmeyin.

Modern Kanepe Modelleri 2020

Kanepe modelleri tarzına göre de değişiklik gösteriyor.Örneğin; lüx bir ev dekorasyonu için bunlara ihtiyaç duyuyorsanız deri modeller sizin için en iyisi olacaktır.Farklı ve daha avrupai bir model istiyorsanız yine kendinize uyum sağlayacak modeli bulmanız zor olmayacaktır.Özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören değişik kanepe modelleri gitgide müşterilerini arttırmaya devam ediyor.Eğer hem klasik hem de modern bir kanepe modeli isterseniz yeni trendlerde bu tür kanepeleri bulmanız zor olmayacaktır.Modern çekyat modelleri artık her firma tarafından üretilen bir koltuk çeşidi diyebiliriz. Çünkü modern kanepe takımları yatak ve sandık özelliğine sahip olduğu için çok kullanışlı. Takım halinde satılan bu mobilyalar 2020 yılında yeni modellerle karşımızda.

Kanepe takımları genel olarak 2 üçlü ve 2 tekli koltuk olarak satışa çıkar. Salon yada oturma odanız ufak ise iki adet berjer koltuğu almayabilirsiniz. Yada 1 tane tekli koltuk alabilirsiniz.

Sitemizde Doğtaş, İstikbal, Kelebek, Bellona gibi birçok firmanın ürettiği çekyat takımları ve kanepe takımlarını inceleyebilirsiniz. Aşağıda bazı 2020 yataklı kanepe modelleri bulunuyor.

Çekyat ve kanepe modelleri günümüzde birden falza özellikler taşıması yanı sıra ergonomik seçeneklerde sunuyor… Çekyat ve kanepeler sadece oturmaktan çıkıyor bir ranza yada yatak yanı sıra baza da olabiliyor. Günümüzde farklı mobilya ve oturma grubu modelleri sayesinde sizlerinde bunun için düşündüğünüz tasarımları üreterek müşterilerine sunan firmalar bulunuyor.. Artık eşyalar da çok kullanışlı olarak sunuluyor…

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın