Yatak başlıkları modelleri ve fiyatları

661 views

Yatak Odası Dekorasyonu takım halinde yapılabileceği gibi tüm ürünler ayrı ayrı da tasarlanabilir. Gardırop, komodin, şifoniyer, aynı, konsol, karyola, yatak, başlık gibi ürünlerin tamamı Yatak Odası Takımı haline gelir. Bu ürünlerin arasında Yatak Başlığı Modelleri her geçen gün daha fazla ilgi görmeye başladı. Öyle ki yatak başlığı apayrı bir alışveriş konusu oldu. Yeni yapılan yatak başlıkları standart ufak ve dikkat çekmeyen modellerden değil, aksine çok dikkat çeken oymalı, işlemeli ve el işçiliğinin ön planda olduğu modeller olduğunu görüyoruz. Biz de buradan hareketle en son yatak başlığı modelleri ile ilgili sizlere bilgi vermek ihtiyacı duyduk.

2020 Yatak Başlığı Modelleri geçen yıllara oranla daha gösterişli ve ebatı büyük. Klasik tasarımlar önemini korurken modern yatak başlıkları da ilgi görüyor. Fakat 2020 yatak başlığı tasarımları daha gösterişli. Süslemeler için parlak taşlar kullanılmış. Özel tasarımlar da bir hayli beğeniliyor. Maddi sıkıntısı olmayan çiftler özel tasarım yatak başlığı almayı tercih ediyor. Renkler de ise pastel tonlar ağırlıklı. Yatak odasının o bilinen havasını yansıtması açısından koyu tonlar önemli. Dilerseniz fotoğraf galerimizden örnek modelleri incelebilirsiniz.

Retro’nun yatak odalarında klasik olan tarzları yanında Bellona koleksiyonlarda ilk model güzellik olarak detaylanmış. 2020 modellerinde süslü taşlar ve ahşap uyumu ile çarpıcı çizgiler taşıyor. Yine sandalyelerindeki döşemelik kumaşları ve modüllerindeki şeffaflık yanında güçlü bir hava yaratan vitrin ile konsol gövdeleri yanında şıklığın modeli olarak dikkat çekiyor. Ortadaki aynalarında ve yanlarında bulunan menteşeli kapaklarında gardrop tasarımları ile mekanları belirleyici görevi bulunuyor. Karyola modelinde ise yatak başlığı ile odaları içinde yakalanan uyumlardan biri olarak dikkat çekiyor ve şifoniyerin yüksek geniş alan oluştururken komodinlerde kişisel tercihlere göre seçenekler veriyor.

Yatak odalarının en dikkat çeken ürünü var. Birincisi yatak başlığı, ikincisi yatak örtüsü. Eğer bu iki aksesuarda doğru tercih yaparsanız harika bir yatak odası tasarımı oluşturursunuz.

2020 Yatak Başlıkları Renkleri ve Resimleri

Başlığın fiyatı: 1200 TL

Ahşap yatak başlığın fiyatı: 8500 TL

Klasik yatak başlık fiyatı: 4000 TL

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın