Trend banyo modelleri

203 views

Modern banyo modelleri konulu yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizin için hazırlanan modern banyo tasarımları 2020 konularını içeren foto galerimizi sunacağız. Farklı ve göze hoş gelen tasarımlarıyla yepyeni banyo trendleri içerisinde belki içinden hiç çıkmak istemediğiniz anlarınız olacaktır.  Yeni moda ve modern durumda olan bu banyolar her türden ve çeşitli tarzlar sunuyor.

Esasında size bu banyo tarzını paylaşma noktasında kararsız kaldım. Çünkü çok uç nokta bir örnek olacak. Bu sıradan bir banyo küveti değil, bildiğin havuz. Böylesine büyük bir küveti yerleştirecek banyoya sahip olmak da kolay değil açıkçası. Fakat mekan ve jakuzi tarzındaki bu küveti paylaşmadan da edemedim.

Cam küvet modelleri modernlik bakımından en şık duran ve standartların dışına çıkan bir tasarımdır. Eğer alışagelmiş küvet modelinin dışına çıkmak isterseniz bu tarz bir küvet alabilirsiniz. Fakat cam kalınlığının ideal ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz.

Modern banyo tasarımları

Serin açık mavisi, ateş gibi kırmızı rengi, zarif siyah renkleri ve merak veren kırmızı pembe renk tonlarıyla sakin modern banyo örnekleri sunuyoruz . Sakinleştirmesinin yanında ferah olması sizin enerjinizi de fazladan yükseltecektir. Eğer sizde banyolarınızı yenilemek isterseniz bu yepyeni trendlere bakmanızı öneririm. Modern cam dizayn modellerinden iç tasarımlarına kadar harika bir görüntüye sahipler.

Modern banyo resimleri 2019

Banyo tasarımları 3 boyutlu örneklerini aşağıdaki galeride görebilirsiniz:

english home banyo takımı

Bu sezona damgasını vuran renkler arasında varlığını koruyan yeşil, doğanın baş temsilcisi olarak tüm tonlarıyla kendini ortaya koyuyor. Banyomuz en özel anlarımınız ait olduğu mekânlardır. Haliyle kendimizi güvende ve huzur içinde hissetmek istiyoruz. Sizin için bulduğumuz bu kullanışlı ve bir o kadar da dekoratif tasarımın büyüsüne kapılmamak neredeyse imkânsız. İki kişilik ayrı kullanım alanına sahip bölmeler ile eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Aydınlık ve temiz görünüme sahip bu dekorasyon türü için kullanılan aynalar da muhteşem bir görünüm ortaya çıkarıyor. Bu tasarım ile evinize hayran bırakacaksınız.

Banyonuz temiz olduğu kadar şıklığıyla da göz doldurmalı. Siz de parıltı düşkünüyseniz, bu banyoları çok seveceksiniz!

Estetik açıdan ön plana çıkan banyo dolapları, banyonuzu çok şık gösterecek. Bazen romantik bazen de minimal çizgilerin bulunduğu bu tasarımlar, aynı zamanda çok işlevli. Banyo tezgahının alt kısmında makyaj malzemelerinizi koyabileceğiniz 1 çekmece ıle beraber havlularınızı yerleştirebileceğiniz diğer bir çekmece veya dolap bulunuyor. Banyo mobilyasına müsait ayna, aydınlatma gibi ehemmiyetli noktalarla bir bütünlük sağlayabilirsiniz. işte size örmek olması açısından birkaç banyo dolabı.

tasarım banyo dolabı modelleri

şık banyo dolabı modelleri

Trend Banyo Modelleri yapımı konusunda yukarıda bulunan galeriyi inceleyerek fikir edinebilirsiniz.
Bu dekoratif ev tasarımlarının en mühim etkeni durumda olan banyolar sıhhatli randımanlı ve rahatlığı ön plana taşıyor. Zevkinize uyumlu durumda olan daha çok yeni moda trendler çok güzel ve davetkar. Esasında çoğunlukla bütünsel olarak ele aldığımızda beyaz tercih edilir yalın olması ön planda tutulur. Çünkü sadelik her zaman zerafeti temsil eder ve rahatlatır.

klasik banyo dolabı modelleri

Bizim toplumumuzda önceleri, “Ne de olsa banyo” der geçerdik. Fakat şimdi banyodaki lavabosundan tutun, fayans rengine ve hatta duvar aksesuarlarına kadar dikkat eder olduk. Modernlik aslında bunu gerektiriyor. Bu yüzden bu bir birinden çeşitli iç dizayn yeni sezon modelleri ile banyolarınızı saraya bile dönüştürebilirsiniz. Mesela bir analiz yaptığımda aşağıdaki fotoğraf galerisinde büyük bir banyo gördüm ve çok beğendim. Tarzınıza ve göz zevkinize yönelik bu yepyeni çağdaş banyolar esasında benim düşünceme yönelik her hanede üstelik her evini sevende olmalı diye tahmin ediyorum.

en güzel banyo dekorasyonu

Banyo tasarımları ve fiyatları konusunda iyi bir araştırma yapmadan karar vermeyin. Ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın