Avangarde Yatak Odası Modelleri

195 views

Avangarde yatak odası modelleri ile siz de göz kamaştıran ve evinizde şıklık yaratan moda mobilyaları kullanabilirsiniz. Birbirinden şık avangard yatak odası takımları bir çok alternatifi ile evinde yeni modayı yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor. Ev dekorasyonunda salon ve oturma odaları çok önemsenir fakat bu odalar en sona bırakılır. Belki misafirlerin bu odalarda ağırlanmamasından kaynaklı olabilir. Yatak odası tasarımı deyince gardırop, komidin, şifonyer, divan, yatak başlığı, perde ve avize gelmektedir. Bu eşyaların tamamı da avangard dizayna uyumlu olması gerekir. Örneğin avangard yatak başlığı ile modern komidin yada şifonyer modeli asla uyumlu olmaz.

Avangarde yatak odası takımları İstanbul’da Masko ve Modoko gibi sitelerde, Ankara’da siteler mobilyacılar çarşısında, Bursa’da inegöl mobilyacılar çarşısında satışa sunuluyor. Fakat İstanbul’da yatak odası takımı 2019 fiyatları diğer şehirlere göre yüksek olduğunu hatırlatmak isteriz.

Dekoratif avangarde yatak odası modelleri klasik tarzı en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Avangard yatak odaları daha çok orta yaşlıların tercihidir. Gençler çok nadir de olsa bu tarzı seçebiliyor. Fakat gençlerin ve yeni evli çiftlerin tercihi daha çok renkli modern spor dediğimiz ürünler oluyor. Fakat ağır olmayan avangard mobilyalar da gençler tarafından seçilebiliyor.

Estetik ve modern olan 2019 avangarde yatak odası modelleri hem klasik hem de modern tarzı harmanlamış bir mobilyalardır. Yatak odalarını yenilemek isteyenler ya da yeni yatak odası satın almak isteyenler bu güzel modellere sahip Avangard yatak odası ile evinize göz alıcı bir şıklık getiriyor.

Son zamanlarda muhteşem yüzyıl dizisi ile başlayan osmanlı tarzı dekorasyon fikirleri, osmanlı tarzı mimari ile kendi evlerinde dekore etmek isteyenlerin sayısı git gide artıyor bizde bu konuda yardımcı olmak için bir kaç osmanlı tarzı ve nostaljik yatak odası örnekleri gösterelim dedik. Yatak odalarınndaki osmanlı renkleri dışındaki diğerler renkler biraz boğucu ve içimizi karartıcı dursa da insanların yaşamları boyunca ev dekorasyonlarında farklılıklar denemedi gerektiğini düşündüğümüzde bu tarz bir yatak odası dekorasyonu da bir dönem denenmeli. Osmanlı tarzı yatak odaları, eskitme mobilyalar, cibinlik tarzı yataklar, oymalı, işlemeli ayna kenarları, yatak başları ve koltuklar, eski tip abajurlar ve daha fazlası hem osmanlı tarzı bir yatak oadsı hemde nostaljik bir yatak odası dekorasyonu hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Avangard Yatak Odası Takımları

 

Avangarde yatak odası dekorasyonu için yepyeni renklere sahip hoş modelleri galeriden hemen detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Galeride yer alan ürünler bu yılın en fazla aranan ve beğenilen modelleridir. Evlerinde şıklığın yanında bu tarz bir güzellik yakalamak isteyenler seçimlerini bu yönde yapabilirler.

Yatak odasında uyumaktan sıkılıyormusunuz ? Salon koltuğunda televizyonun karşısına geçip uyukuya dalanlardan mısınız? Yatak odasına gece yarısı uyanarak giren ya da koltuk üzerinde güneş doğana kadar yatan kişiler içerisindeyseniz, belkide yatak odanızda yenilik yapmanızın sırası geldi de geçiyor …

Yatak odanızda uyumanın keyfini sürün!

Yatak odasını yaşam alanına dönüştürmek için gerekli olan sadece biraz dekor değişimleridir. Yatak odasında kullandığınız renkler, desenler, obje ve aksesuarlar ve yatak yerleşimi tarzınıza uygun temalar halinde bir araya getirilip yatak odanızda uyumanın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu odada kullanacağınız avangart komidin modelleri, şifonyer modelleri, perde, yatak odası halısı, karyola, yatak başlığı, yatak örtüsü hepsi avangarde tarzında olması gerektiğini unutmayın.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın