Avonsofa Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

173 views

2019 Avonsofa Mobilya Yatak Odası Modelleri ve fiyatları

Avonsofa Retro yatak odası takımları GENESİS fiyatı: 7.235,00 TL. karyolası bazalıdır . 24 ay garantilidir.
Avonsofa mobilya modern yatak odası EFES
normal fiyatı: 8.595,00 TL iken geçici olarak fiyatı :
6.875,00 TL ye indirilmiştir.
Avonsofa mobilya avantgarde yatak odası takımları MOLİNA fiyatı:
8.735,00 TL’dir.
Takım; Dolap, şifonyer, karyola ve 2 adet komodinden oluşmaktadır.
Karyola bazalı değildir.
Avonsofa klasik yatak odaları HÜNKAR MODELİ FİYATI : 7.995,00 TL.
Avonsofa Ahşap yatak odası takımı LİZBON CEVİZ FİYATI: 7.326,00 TL ‘dir. 24 ay garantisi vardır.
Avonsofa mobilya country yatak odaları modeli PRAG
NORMAL FİYATI :
9.995,00 TL İKEN FİRMA KAMPANYA YAPIP FİYATINI
7.995,00 TL YE DÜŞÜRMÜŞTÜR .
KARYOLA BAZALIDIR .

Tüm dekorasyon tavsiyelerimizde yatak odası seçiminin ne kadar önemli olduğundan bahsederiz.Eğer bu konuda bir fikriniz olmadığını düşünüyorsanız sizin için kısaca özetlemenin faydası olacaktır diye düşünüyoruz.Belki böylece bu tercihi daha da ciddiye almanızı sağlayabiliriz.Bazı kişiler yatak odası çok göz önünde bulunmadığı için bu odanın dekorasyonuna değer vermezler.Bu kişiler ise kendine değer vermeyen kişilerdir.Bu duygunun sadece yatak odalarında yaptığı tercihe etkisi bile hayatlarını olumsuz yönde etkilemeye yetecektir diye düşünüyoruz.Günü yatak odasında bitirirsiniz ve yatak odasında sabaha gözlerinizi açarsınız.Yeterinde dinlenemediğiniz bir yatak odasında geçirdiğiniz gecenin sabahında ne kadar verimli olabileceğinize kendinizin karar vermenizi istiyoruz.Eğer bu konuyu önemsiyor ve en iyisi olsun istiyorsanız size 2019 yılının en verimli yatak odası modelini sunan Avonsofa yatak odasını tanıtmak istiyoruz.Avonsofa’dan alacağınız yatak odalarının son derece konforlu ve müşteri memnuniyetini düşünülerek hazırlanmış olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda Avonsofa Mobilya Yatak Odası Takımları ve fiyatları bulunuyor. Burada verilen ürün ve fiyatların güncel olamaacağını belirtmek isteriz.

Avonsofa’da bulabileceğiniz yatak odası modellerinin oldukça fazla olduğunu söylesek de sizin seçeceğiniz sadece tek bir modeldir.O yüzden özellikle 2019 yılıyla birlikte daha çok ilgi gören ve fazlasıyla beğenilen modelleri paylaşmak  istiyoruz.Renkli yatak odası dekorasyonunun vazgeçilmezi, gökkkuşağı yatakları büyük bir ilgi görüyor.Eğer siz de yatak odanızda bahar canlılığı hissetmek istiyorsanız bu modeli seçebilirsiniz.Bunun dışında yazıyla anlatamayacağımız farklılıkta bulunan birçok modelin olduğunu söylememiz doğru olacaktır.Tabiki klasik ve daha önceki yıllarda kullanılan modeller de 2019 yılıyla birlikte daha kullanışlı ve konforlu bir hal kazandı.Uygun fiyatlara sahip olacağınız bu modeller Avonsofa Mobilya mağazalarında sizleri bekliyor.

 

Aşağıda ilan edilen Avonsofa Mobilya Yatak Odası fiyatları güncel olmayabilir. Firmadan teyit etmeyi unutmayınız.

 

Alfa Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Alfa yatak odası takımı bir adet karyola başlık (bazasız), bir adet gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşan takım olarak satılmaktadır. Ürün Fiyatı: 5.730,00 TL Havale Fiyatı: 5.443,50 TL (%5 havale indirimi)
Bahar Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Bahar yatak odası takımı bir adet karyola başlık (bazalı), bir adet gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşan takım olarak satılmaktadır. Ürün Fiyatı: 3.970,00 TL Havale Fiyatı: 3.771,50 TL (%5 havale indirimi)
Carmen Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Carmen yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Ürün Fiyatı: 4.490,00 TL Havale Fiyatı: 4.265,50 TL (%5 havale indirimi)
Class Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Class yatak odası takımı bir adet karyola başlık (bazalı), bir adet gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşan takım olarak satılmaktadır. Ürün Fiyatı: 3.795,00 TL Havale Fiyatı: 3.605,25 TL (%5 havale indirimi)
Damla Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Damla yatak odası takımı bir adet karyola başlık (bazalı), bir adet gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşan takım olarak satılmaktadır. Ürün Fiyatı: 4.585,00 TL Havale Fiyatı: 4.355,75 TL (%5 havale indirimi)
Icon Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Icon yatak odası takımı bir adet karyola başlık (bazalı), bir adet gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşan takım olarak satılmaktadır. Ürün Fiyatı: 3.870,00 TL Havale Fiyatı: 3.676,50 TL (%5 havale indirimi)
Line Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Line yatak odası takımı bir adet karyola başlık (bazalı), bir adet gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşan takım olarak satılmaktadır. Ürün Fiyatı: 3.870,00 TL Havale Fiyatı: 3.676,50 TL (%5 havale indirimi)
Sahra Yatak Odası Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Sahra yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Ürün Fiyatı: 5.395,00 TL Havale Fiyatı: 5.125,25 TL (%5 havale indirimi)

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın