Beyaz Köşe Takımı Modelleri

54 views

Evinin salonlarının dekorasyonunda kullanılan bir çok renk mevcut fakat şüphesiz ki en sade ve şık olanı Beyaz salon dekorasyonları dır. Bu yazımızda Salon dekorasyonu içerisinde bulunan beyaz köşe koltuk takımı hakkında bilgi vereceğiz.

Beyaz Köşe koltuk takımBeyaz Köşe takımıBeyaz Köşe takımı

Beyaz köşe koltuk takımları odanıza değişik bir hava katarken aynı zamanda diğer renkler ile de uyum sağlamaktadır. Köşe koltuğunuzun yastıklarını beyaz yerine farklı renklerde desenli yastıklar yada desensiz seçerek odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Bunun yanı sıra seçeceğiniz diğer tamamlayıcı aksesuarlarla ev dekorasyonu için için bir bütünlük sağlayabilirsiniz.Beyaz Köşe Koltuk takımlarını tamamlayıcı ürünlerden en çok yakışanı lambader modelleri dir. Bu şekilde son derece şık ve zarif bir görüntü oluşmuş olacaktır. Bunun yanısıra evinizin duvarlarına şık tablolar asarak yada sticker modelleri  kullanarak odanıza zenginlik kazandırmış olursunuz.

Bu dairede beyaz heryerde gerçektende ! Ya bu ranjmanlara ne demeli ? Ne pratik bir fikir. Yuvarlak olmaları ortama yumuşaklık katıyor. Yatak odasıda bembeyaz. Farkettiniz mi beyazın avantajını ? Duvara asılı bu modern tablo gözümüze nasılda çarpıyor ilk bakışta. Bu köşe takımının fiyatı: 6000 TL’dir. Detaylar için Marmarakoltuk.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Bembeyaz dizayn bir dekorasyon
Beyazı çok seviyorsanız ve dairenizin iç dekorasyonu için fikir arıyorsanız, yana sadece biraz hayal kurmak istiyorsanız, Romanyanın Bukarest şehirinde çekilen bu fotoğraflara bakmanız yeterli bana kalırsa. A.A studio firmasının romanyalı mimarları tarafından dizayn edilen bu dairenin adı The Big White (Büyük Beyaz). Şu son trendlerden eksik olan beyaz rengimiz, tamamen beklenmedik bir etki yaratmış bu bembeyaz dairede. Az ve öz, yuvarlak formlarıyla dairemizin tek rengi BEYAZ. Cok renk severlerde göz atabilirler bu daireye merak ediyorlarsa eğer. Ya kırmızılı bayana ne demeli ? Alınmayın baylar ama belirtmeliyim ki, bu güzel arkadaşımız daireyle birlikte satışa çıkarılmadı…

Beyaz Köşe takımı

 

Beyaz renk hemen hemen bütün renkler ile uyum sağladığından Beyaz köşe koltuk yanına seçeceğiniz ürünlerde fazla zorlanacağınızı sanmıyorum fakat çok zıt renklerde odada çok kötü bir görüntü oluşturacağından seçimlerinizi ona göre yapmalısınız.Evinizin salon dekorasyonunu yaparken birden fazla renk seçenekleri sizlere çok cazip gelebilir ama bunların için de bizce en sade ve en asili beyaz renk salon dekorasyonudur. Salon dekorasyonunu oluştururken seçeceğiniz mobilyalar da önemlidir.Bu yazımızda sizlere beyaz renkli köşe takımları hakkında bilgi vereceğiz.

Beyaz sarı Köşe takımı

Köşe takımları evlerinizin yapısı ve ölçüsü itibariyle hem şık hemde konforlu olan bir mobilya çeşididir. Bu köşe takımlarını beyaz renk ile kapladığımızda ortaya çok güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. Beyaz renk salonunuza yeni bir ahenk ve modern bir hava katacaktır.Beyaz renkli köşe takımları nıza seçeceğiniz renkli yastıklar yada sade yastıklar ile ortama canlı hava katabilirsiniz. Renkli yastıklar ile yapacağınız kombinasyon ları beyaz renkli aksesuar ürünleri yada beyaz ile  uyumlu  diğer tamamlayıcı aksesuar ürünleri ile odanızı dekore edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus  beyaz rengin yanına seçeceğiniz diğer renklerin birbiri ile uyumlu olmasıdır. Aksi takdirde odanızda çok sıkıcı bir hava oluşacaktır vede kendinizin ve  gelecek olan misafirlerinizin göz zevkini bozacaktır. Bu unsura dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Tarz Beyaz Köşe takımı

Sizler için Beyaz köşe koltuk takımlarının kombinasyonlar ile ilgili bir araştırma yaptık ve bunları bir araya getirerek bir galeri hazırlamaya çalıştık. Beyaz ve kombinasyonlarını görebileceğiniz bu galeri umarım sizler için ilham verici bir kaynak olabilir.

Beyaz köşe kotluk takımları 2019

 Beyaz Köşe takım      Beyaz büyük Köşe takımı  En şık Beyaz Köşe takımı Modern Beyaz Köşe takımı Beyaz Köşe koltuk takımları Doğtaş beyaz Köşe koltuk takımları

Beyaz Köşe koltuk
Beyaz Köşe koltuk

Beyaz Köşe Koltuk Takımları Fiyatları

Beyaz köşe koltuk takımı fiyatları ölçülere ve modele göre değişmektedir. Genellikle 2500 TL’den başlayan fiyatlar 10 bin liraya kadar çıkabiliyor. Tabii üretilen koltuğun nereye teslim olacağı, taksit seçenekleri ve KDV gibi faktörler de fiyat maliyetlerini değiştiriyor. Detaylar için Marmarakoltuk.com dan fiyat alabilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki beyaz deri köşe koltuk fiyatları iki kısımdan oluşur. 

  • Hakiki beyaz deri koltuk: Bunların fiyatları diğer koltuklara göre neredeyse iki kat fark ediyor.
  • Suni beyaz deri koltuk: Bu koltukların fiyatları kumaş köşe koltuklar ile hemen hemen aynı seyirdedir.

kose-takimli-beyaz-italyan-tasarim-modern-kanepe-modelleri

Soprano Köşe Takımı 24 Ay Avonsofa garantisindedir. Köşenizin bir tarafı rahat dinlenmelik bir tarafı rahat oturmalık olarak düşünüyorsanız Soprano tüm beyazının aseletiyle hayallerinizi gerçekleştirmek için üretildi. Ürün Fiyatı: 4.395,00 TL Havale Fiyatı: 4.175,25 TL (%5 havale indirimi)
Soprano Köşe Takımı
24 Ay Avonsofa garantisindedir.
Köşenizin bir tarafı rahat dinlenmelik bir tarafı rahat oturmalık olarak düşünüyorsanız Soprano tüm beyazının aseletiyle hayallerinizi gerçekleştirmek için üretildi.
Ürün Fiyatı: 4.395,00 TL
Havale Fiyatı: 4.175,25 TL (%5 havale indirimi)

 

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın