Genç Odası Bilgisayar Masası Modelleri

153 views

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza dekoratif Bilgisayar masası modelleri ile alakalı olarak fikir edinebilmeniz amacı ile en güzel örnekleri sunacağız. Devir artık bilgisayar teknolojileri devri ve orta ya da büyük ölçekli şirketlerin hemen hemen tamamı bilgisayar odaklı çalışmalar gerçekleştirerek pratik çalışmalar, kısa süreç mantığını benimsemiştir. Dizüstü bilgisayarlar bu anlamda en pratik ve tercih edilen bilgisayar sistemlerinden birisi olarak dikkat çeker. Bilgisayar masası resimleri ile alakalı olarak internet üzerinde araştırma yaptığınız zaman birbirinden farklı modelleri görebiliyorsunuz. Tasarımcılar yaratıcı fikirlerini masalar üzerinde maksimum özen ve güven ile sergiliyorlar ve dolayısı ile ortaya mükemmel ötesi seçenekler çıkıyor. Dekoratif modeller de dikkat çeker oldu.

Oyuncu bilgisayar masası modelleri

Bilgisayar masaları evlerde olmazsa olmazlardan birisidir.Bilgisayarın kasasını monitörün hoperlörleri fareyi klavyeyi kolayca koyabileceğiniz fazla yer tutmayan bilgisayar masası modellerini ve fiyatlarını sizler için tanıtacağız.

İster uzun raflı isterseniz sadece masa olarak alabilirsiniz.

 

Dizüstü bilgisayar kullanıcıları için rahat bir şekilde kullanım en önemli unsurlardan birisi olarak nitelendirilebilir. Zamana bağlı olarak insanlar bilgisayarları kucaklarına alıyorlar ancak aşırı ısınma sorunu nedeni ile bu durum kısa vadede çok sıkıcı bir hale gelebiliyor. Yeni Bilgisayar masası modelleri internet üzerinde dikkat çekici bir şekilde insanların ilgisini çekiyor. Çok daha rahat bir şekilde çalışabilmeniz ve bilgisayarın ciddi anlamda donanımsal sorun yaşamaması için günümüz masalarının içerisinde entegre bir şekilde gelen soğutucu fanlar bulunuyor. Bu fanlar, ısınma sorununu ortadan kaldırdığı gibi bilgisayarınızın çok daha uzun bir süre kullanılabilmesini sağlar. Tabi ki bilgisayarda performans çok büyük önem arz eden unsurlardan birisidir.

İKEA çalışma masası modelleri ingatorp modelinin fiyatı 498,99 TL’dir. Oldukça resmi bir tarzda olan bu model kurumsal çalışmak için yer açan kişilerin ofisine oldukça yakışacaktır. Resmi, kurumsal ve ağır bir tarzı olan model siyah renkte olup odanın havasını değiştirecektir. MAsanın yanlarda bulunan kanatları açılabilir özelliktedir. Bu özelliği ile pratik şekilde masanın boyutunu değiştirebilirsiniz. Masanın üzerine yerleştireceğiniz bilgisayar gibi teknolojik aletlerin kablolarını masa tablasının içinden geçirerek gizleyebilirsiniz bu şekilde hem fazla kablolardan kurtulmuş olursunuz hemde dekoru bozmamış olursunuz. Oldukça kaliteli malzememden üretilen bu model uzun ömürlüdür ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
Bilgisayar Çalışma masası

Dekoratif Bilgisayar masaları genel olarak farklı renk ve görüntü seçenekleri ile harika seçenekleri sizlere sunar. Bayanlar ve erkekler için özel olarak tasarlanmış cins laptop masası modellerinin dahi online olarak satışa çıkarıldığını söyleyebiliriz. Genel olarak artık evlerdeki tüm unsurların dekoratif bir şekilde sunulması yönünde insanlar alım yapıyorlar. Görsellik en önemli konulardan birisi haline geldi ve dolayısı ile konu laptop masası dahi olsa insanlar en görsel seçenekler üzerine eğilim gösteriyorlar. Konu ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek adına yukarıda en güzel modeller ile alakalı bir resim galerisi derledik. İnternet üzerinden satın alım için GOOGLE üzerinden araştırma yapmanız yeterli.

Dizüstü Bilgisayar Masası Modelleri

Bilgisayar masası ölçüleri genellikle 60cm’den başlamaktadır. Fakat bu boy en ufak ebattır. Laptoplar için daha uygundur. Dizüstü bilgisayar modelleri daha az alan kapladığı için ufak boylu masalar ideal olabiliyor. Eğer rahat bir bilgisayar masası istiyorsanız en az 100 cm genişliğinde bir masa almanızı tavsiye ediyoruz. Tabii üzerinde hem ders çalışma ve hem de ses sitemi ve monitör için yer olsun istiyorsanız, 120 cm ve 140 cm uzunluklarına kadar çıkmanız gerekiyor.

Kız ve erkek çocuğu genç odası için bilgisayar masası modelleri kitaplıklı ve kitapsız olarak iki kısımdır. Aynı zamanda oyuncu masaları olarak da geçmektedir.8

 

 

 

 2019 Laptop Masası Modelleri Ve Fiyatları

Fanlı Laptop Masası Modelleri
Fanlı Laptop Masası Modelleri

Laptop Çalışma masası

Küre şeklinde bilgisayar masası

Bu bilgisayar masası ilginç şekli farklı özellikleri ve taşınabilir olmasıyla dikkatleri hemen üzerine çekebilecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu üründe hem teknoloji hemde estetiği bir arada bulacaksınız. Bilgisayar masası deyip geçmemek lazım bu masasın özelliklerinden bahsedecek olursak:

Farklı görünümü ile klasik ürünlerden sıkılmış olanlar için ideal.

Katlanabilir olması ve rahat yapısıyla ürünü çok kolay bir şekilde hemde rahatlığınızdan fedakarlık göstermeden kullanılabilir olması.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın