Çocuk Odası Perde Modelleri

147 views

Çocuk odası perde modelleri arasında bu sezon en renkli perdeler kız çocukları ve erkek çocuklarının dikkatini çekmektedir. Perde modelleri olarak kalp desenli perdeler, tül perdeler, kumaş perdeler ve kruvaze perde modelleri moda olarak kullanılmaktadır.

Çocuk odası perde çeşitleri erkek

  

Perde seçimlerinde mekanlarınızın oldukça farklı görünmesine neden olabilen modeller vardır. Bu modeller ile birlikte sizlerde mutfak perdelerinizle  kullanışlı olan ve rahat modeller seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra son trend olan alüminyum mikro jaluziler de seçebilirsiniz. Perde renklerini de mekanlarınızın duvar ve diğer eşyaların renklerine göre belirlemelisiniz.

Çocuk odası perdeleri ve genç odaları için ise daha modern ve eğlenceli  olan stiller ile birleştirebilirsiniz. Mekanlarınızda bulunan ferah ve aydınlık perde çeşitleri ile birlikte sizlerde tül yada perde modellerinde farklı seçenekler elde edebilirsiniz.

Rustik perdeler ile evlerinizde kullanabileceğiniz perdeler arasında yer alırlar Bunun yanı sıra ise duvar yada tavanlarınız için ise taşıyıcı yada kumaşlarınız ile halkalarınız geçirilerek kullanabilirsiniz.

Japon perdeler ile birlikte geniş ve uzun camlarınız için kullanışlı raylı sistemleri olan perdelerdir. Büyük paneller ile birlikte hareket ettirebilirsiniz.

İp perdeler ile birlikte istediğiniz renklerde en ile boy oranlarını koruyabilirsiniz. Evlerinizde ise klasik perdelerin yanı sıra sıkılanlar için güzel seçenekler olabilir.

Çocuk odası perde çeşitleri kız

Çocuk odaları onların dünyasına hitap etmelidir. Kız çocuk odaları ise daha düzenli ve özenli olmasını isteye bilirsiniz. Daha yumuşak renkler, pembe, yeşil, kırmızı gibi renkler doğru tercih olabilir.

Kız çocuklara pembe erkek çocuk odası modelleri ise mavi tonlarında tercih edilir. Tek çeşit renk modeline takılmadan çocuk odalarında her rengi kullanmalısınız. Kırmızı, mavi, turuncu, sarı, mor uygun olabilir. Enerjik çocuklarınız için daha enerjik odalar elde edebilirsiniz.

    

Güneş kırıcı olan perdeler ile farklı mekanlarda uygulamalar oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte güneş ışığının içeriye girmesini  engellerken de diğer yandan  ise gün ışığından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

2019 çocuk odası perde modellerinde eşyalarla uyum ön planda tutulmalıdır. Çocukların cinsiyetine göre renk seçimlerini yapabilirsiniz. Aynı zamanda yatağı, dolabı, halısı ile perdeler bir bütün olarak kullanılabilir. Pileli perdeler dekorasyon konusunda artı bir dekor sağlamaktadır.

Çocuk odası dekoratif perde modelleri mor, pembe, mavi, sarı, yeşil ve lila gibi renklerde rengarenk bir çeşitliliği içerisinde bulundurmaktadır. Çocuk odası perde resimlerinde de gördüğünüz gibi perdeler üzerinde güneş dekorları, kalp desenleri, kelebekler, oyuncaklar, püsküller yer almaktadır.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın