Dekoratif Cam Sehpa Modelleri ve Fiyatları

76 views

DEKORATİF CAM SEHPA MODELLERİ

Dekoratif cam sehpalar, evlerimizde bulunan aksesuarlar arasında öncelikli olarak bulunması gereken dekorasyon aksesurların başında gelir.

Dekoratif cam sehpalar neredeyse evlerimizde bulunan koltukları tamamlar nitelikte bir puzzle görevi görmektedir. Evlerimizde kullanım açısından kolaylık sağlarken, temelde de  evlerimizin dekorasyonu ve  özellikle de şık bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Cam masalar salonlarda en çok kullanılan aksesuarların başında gelmektedir. Bazı aileler cam masaları tehlikeli bulabilir. Aslında birkaç durumda tehlikeli oldukları da bir gerçektir; fakat bu yazımızda sizlere cam masaların dezavantajlarını değil, avantalarını anlatacağım.
Öncelikle camın yansıtıcı yüzeyinden dolayı küçük ve dar alanları olduğundan daha büyük gösterme gibi bir özelliği var. Bu özellik sayesinde birçok kişi cam masa ve sehpaları dekorasyon hilesi olarak kullanıyor.
Cam masaların bir diğer avantajı ise hiç şüphesiz dekoratifliği. Şekli ve modeli ne olursa olsun, üzerinde cam yüzey bulunan her masanın kendine has bir havası var. Modern çizgilere sahip olanları hiç saymıyorum.
Cam yüzeylerin bir diğer özellikleri de temizliği ve saydamlığı sembolize etmesi. Eğer misafirlerinizin bilinçaltına böyle bir mesaj yüklemek istiyorsanız, salonunuzun odak noktasına şık bir cam masa almayı düşünebilirsiniz. İşte sizlere ilham verebilecek, yeni yılın en iyi cam masa tasarımları. İyi seyirler.

Kare cam sehpalar , dikdörtgen cam sehpalar ve  oval cam sehpalar  gibi  güzel  modelleri ile modern cam sehpalar evlerinizin ve ofislerinizin dekorasyonu için  tercih edilebilir.

Alışıla gelmiş ahşap sehpa modellerinin yerine çok şık duran cam sehpa modellerinden tercih edebilirsiniz. Özellikle de orta sehpa modellerinde cam sehpalar bayanlar arasında çok tercih edilen bir modeldir. Değişik ve şık cam sehpa modelleri ile evinizin dekorunu tamamlayın. Siz de eğer sıra dışı ve farklı modelleri seviyorsanız  cam sehpa modelleri tam  da size göre demektir. Birbirinden güzel ve şık cam sehpa modelleriyle şık salon dekorasyonları oluşturmak şimdi çok daha kolay.

En dekoratif Cam sehpa modelleri Dekoratif Cam sehpa modelleri

Dekoratif Cam Sehpa Modelleri
Dekoratif Cam Sehpa Modelleri

modern renkli ve dekoratif cam masa modelleri dekoratif ve şık cam sehpa modeli dekoratif modern cam sehpa modeli dekoratif cam sehpa modeli dekoratif merdiven pembe desenli cam ve beyaz basamakları modern sürgülü dekoratif cam kapı modeli

Cam sehpalar aslında gidip bir ev dekorasyonu mağazasından almak yerine evinizde kullanmadığınız eşyaların üzerine renkli camlar kestirerek son derece dekoratif cam sehpalar elde edebilirsiniz.

DEKORATİF CAM SEHPA FİYATLARI 

Dekoratif cam sehpa fiyatları seçeceğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir. Çok cazip fiyatlara bulabileceğiniz gibi seçeceğiniz farklı dizayn cam sehpalara çok uçuk fiyatlarla da karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda sizler için Dekoratif cam sehpa modellerinden oluşan bir galeri hazırladık birlikte bir göz atalım…

 

Facebook Yorumları


Dekoratif Cam Sehpa Modelleri ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın