İkea Ayna Modelleri ve Fiyatları

259 views

Ayna bir evde hem süs eşyası, hem dekor hemde bir ihtiyaç olarak kullanılabilir. Nasıl mı hemen açıklayalım; Eğer banyoda ise bu bir ihtiyaçtır, salonda ise dekordur oturma odasında ise süs olarak kullanılmış demektedir. Hayatın her alanında kullanan aynalar aynı zamanda dekor olarak da kullanılmasının en önemli sebebi insanın kendini görmeyi sevmesidir. Sık sık ayna karşısında kendini izlemeyi, saçını, kılık kıyafetini bayanlar ise makyajını kontrol etmeyi sever. Ev içinde de aynı şey geçerlidir. Banyoda bakım yaparken, tıraş olurken, yeni bir elbise denerken, saçı düzeltirken kısaca her alanda aynalar kullanılmaktadır. Bu anlamda bir evde kullanılması gereken elzem bir üründür. Bu yazımızda İkea mobilyanın ürünlerini tanıtacağız ve ihtiyacınız olan modeli bulmanıza yardımcı olacağız. İKEA ayna hemnes ve ekne ayna modelleri banyo ve mutfak için uygundur. Ayrıca salon için boy aynası, kare ve yuvarlak ayna modelleri de bulunuyor.

İkea Mobilyanın En Güzel Ayna Modelleri ve Fiyatları

İKEA ayna modelleri Ypperlig’in fiyatı 69,99 TL’dir. Oldukça fonksiyonlu olan bu model banyonuza çok yakışacaktır. Ayna önünde bulunan bölme ile fazla ürünlerinizi yerleştirebilir ve pratik şekilde kullanabilirsiniz. Ürün aynı zamanda odalarda da kullanılabilir derecededir ve dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilir. Güvenli filmi sayesinde kırılan ayna etrafa saçılmaz. Ürün kolayca temizlenebilirken duvara da sabitlenelebilir

İKEA Mobilya ayna modelleri ypperlig’in fiyatı 79,99 TL’dir. Birçok odada kullanılabilirken banyoda da kullanılabilir. Zarif bir tasarıma sahip olan bu model dekorasyon olarak kullanılabilir. Güvenli filmi sayesinde camın parçalansa da dağılma ihtimali yok ediliyor. Islak veya kuru bezle de temizlenebilir ancak kuru bez tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Ürünün duvara monte edilmesi halinde farklı bağlantı malzemeleri kullanılması gerekebilir.

İKEA Mobilya ayna çeşitlerinden yuvarlak ayna modelinin fiyatı 59,99 TL’dir. Ürün oldukça zarif ve hoş bir tasarıma sahiptir ve dekor için oldukça güzeldir. Oturma odasında veya salonda kullanılabilir olduğu için duvarda hoş duracaktır. Tasarımını tamamlayan zarif ayna tacı görseli tamamlamaktadır. Ürün ıslak veya kuru bir bezle temizlenilebilir. Ürünün içinde montaj malzemeleri de dahildir. Ayrıca film ile kaplanan ayna kırılsa bile dağılmaz.

İKEA ayna çeşitlerinden lost modelinin fiyatı 34,99 TL’dir. İstenilen boyutta ilaveler de yapılabilir ve boyut büyütülebilir. Ürün oldukça dekoratiftir. Sade bir tasarıma sahiptir ve oturma odasında şık duracaktır. Bir komodin üzerinde ilave aynalar ile görüntüyü tamamlayabilirsiniz. Ürün duvara bantlanarak yapıştırılmaktadır ve bantta aynaya dahildir.

İKEA Mobilya ayna modelleri krabb ürününün fiyatı 59,99 TL’dir. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bu model misafir odasına veya salonda hem güzel bir dekor oluştururken hemde dekorasyon olarak da kullanılabilir. Ürüne ek ilaveler yapılarak farklı tasarımlar ve boyutta aynalar elde edebilir tasarımınızı tamamlayabilirisiniz Ürün oldukça kolay temizlenilebilir olduğu için pratiklikte sağlamaktadır. Aynanın yanında kullanılacak olan farklı duvar dekorasyon ürünleri ile gerçekten farklı bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz.

İkea’nın ayna modellerinden bazılarını ele aldık ve tercihinize sunduk umarız faydalı olmuştur. Gerek banyonuz gerekse oturduğunuz odalar için kullanabilir ve yaşam alanınızın tasarımında değişiklik yapabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın