İlginç Tasarımlarla Duvar Saatleri

75 views

Hayatımızda hızlıca akan zamanı saatlerle kontrol etmeye çalışıyoruz.Planlarımıza saatler sayesinde yetişiyoruz.Zaman hızlıca akıp giderken gözümüz hep saatte oluyor bir yandan…Evimizin her odasında kullanabileceğimiz,en kullanışlı dekorasyon eşyası olan saatler aynı zamanda bir o kadar önemli olmuştur bizim için.Peki bu saatleri sadece saat olarak kullanmak yerine, sizi ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak,sevdiklerinizi eğlendirecek,odanıza neşe katacak ilginç tasarıma sahip duvar saatlerine sahip olmak istemez miydiniz?

Kimi insanlarda duvar saati hastalığı vardır. Her odada duvar saati olması gerekir. Sürekli saate bakarlar. Bu insanlar için standart saat modelleri ile asla tatmin olmazlar. Muhakkak farklı ve güzel tasarlanmış duvar saatleri kullanmaları gerekiyor. İşte size farklı ve dikkat çekici bir saat modeli.
Çarklardan oluşmuş güzel bir tasarım. Yapan tasarımcının zekice bir eser yaptığı ortada. Saatler çarklar ile hareket ediyor ve tasarımcı çarkları akrep ve yelkovandan daha ön planda tutarak tasarımcı olduğunu ortaya koymuş. Duvarlarını farklı bir tasarımla süslemek için güzel bir saat.

Hem duvarınızda tablo gibi sanatkar bir figürü andıran hem de saat olarak kullanılan duvar saatleri hem görüntüsüyle hem de kullanışlı olmasıyla fazlasıyla ilgi görüyor.Özellikle genç odalarının vazgeçilmezi olacak olan ilginç tasarımlara her geçen gün yenisi ekleniyor.Üstelik bu saatlerin fiyatı da oldukça uygun! Kendiniz için veya  sevdiğinize hediye olarak alıp onu mutlu etmek istiyorsanız bu saatlerden daha iyi bir seçenek bulamazsınız.

Farklı duvar saati modelleri

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

 

Facebook Yorumları


İlginç Tasarımlarla Duvar Saatleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın