İpek İndirimli Koltuk Takımı Kampanyaları

67 views

İpek Mobilya Koltuk Takımları

İpek mobilya ilk olarak 1991 yılında faaliyete geçmiştir. İpek mobilya kurulduğu zamandan bugüne kadar özgün tasarımlarıyla ülkemizde en iyi markalar arasında girmeyi başarmıştır. Koltuk takımları başta olmak üzere kanepe, yemek odası, genç odası ve bir çok üründe geniş bir yelpazeye sahip olan İpek mobilya tüketicilerin zamanla ilk tercihi olmayı başarmıştır. İpek mobilya koltuk takımları şıklığı,renk uyumu ve kalitesiyle adeta sizi büyüleyecek.  İpek mobilya kurulduğu zamandan bu zamana kadar  estetik, kaliteli ve şık tasarıma sahip ve uygun fiyat politikası nedeniyle ülkemizde oldukça tutulan bir firma durumuna  gelmiştir. Bunun yanı sırasında bu büyük firma bir çok yardım kampanyasına sponsor olarak duyarlılığını kanıtlamıştır. Şimdi siz değerli okuyucularımızın daha fazla vaktini çalmadan İpek indirimli koltuk takımı kampanyaları hakkında bilgi verelim.

İpek İndirimli Koltuk Takımı Kampanyaları 2019

İpek Akasya Koltuk Takımı

Akasya Koltuk Takımı
Fonksiyonel olmasıyla ön plana çıkan akasya koltuk takımı evlerinizin vazgeçilmez ürünü haline gelecek. Şık tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile adeta mekanınızda farklı bir hava takacak. Bu muhteşem ürün 4392,00 TL’ye satılıyor. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

 

İpek Anfora Koltuk Takımı

Anfora Koltuk Takımı
Odanızda sade bir koltuk takımı istiyorsanız bu ürünün tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Sadelik ve şıklığın bir araya geldiği anfora koltuk takımı, üçlü,ikili ve tekli koltuktan meydana gelmektedir. Bu ürüne indirimli fiyatı ile 5102,40 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 taksit kampanyalarından da yararlanma şansınız bulunuyor.

İpek Aral Koltuk Takımı

Aral Koltuk Takımı
Modern ve klasik tasarımın bir araya geldiği aral koltuk takımı, evinize girdiği andan beri ayrı bir hava yaratacak. Modern ve klasik tasarım karşı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız bu modelin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Özel tasarım ahşap ayaklara sahip bu modele 6640,80 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcut.

 

İpek Carmel Koltuk Takımı
.

Carmel Koltuk Takımı
Yüksek tasarım ayakları sayesinde temizlik konusunda oldukça kolaylık sağlayan Carmel koltuk takımı, üçlü, ikili ve tekli koltuklardan meydana gelmektedir. Oldukça güzel bir renge sahip olan bu model mekanınıza farklı bir görünüm ve estetik kazandıracak. Bu modeli taksit seçeneklerinden de yararlanarak 5608,80 TL’ye alabilirsiniz

 

İpek Clara Koltuk Takımı

Clara Koltuk Takımı
Özel flok kumaşıyla hem şıklık hem de rahatlık sunan Clara koltuk takımı oturma odanıza çok farklı bir görünüm kazandıracak. Gerçekten şık ve bir o kadar rahat bir takıma ihtiyacım var diyorsanız bu modele göz gezdirmelisiniz. Kumaşı temizlenebilir olan bu modele taksit kampanyasından da yararlanarak 5239,20 TL’ye sahip olmanız mümkün.

İpek Cordoba Koltuk Takımı

Cordoba Koltuk Takımı
Bu muhteşem ürün 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet berjerden meydana geliyor. Bu üç koltukta da sırttan mekanizmalı yatak yer almaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra mekanınıza şıklık katacak bu modelde torba yay sistemi kullanılmıştır. Gerçekten kullanışlı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre. Bu ürünü indirimden yararlanarak 6223,20 TL’ye almanız mümkün. Taksit seçeneklerinin de bulunduğunu belirtmemizde fayda var.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın