İpek Mobilya Genç Odası Takımı Kampanyaları

286 views

İpek Genç Odası Takımları

İpek mobilya ilk olarak 1991 yılında faaliyete geçmiştir. İpek mobilya kurulduğu zamandan bugüne kadar özgün tasarımlarıyla ülkemizde en iyi markalar arasında girmeyi başarmıştır. Koltuk takımları başta olmak üzere kanepe, yemek odası, genç odası ve bir çok üründe geniş bir yelpazeye sahip olan İpek mobilya tüketicilerin zamanla ilk tercihi olmayı başarmıştır. İpek Mobilya Genç Odası Takımı şıklığı,rahatlığı ve özgün tasarımı ile adeta beni al diyecek. İpek mobilya ülkemizde bugüne kadar çıkarmış olduğu şık, estetik ve yenilikçi ürünleri sayesinde piyasasının önde gelen isimlerinden birisi olmuştur. Bunun yanı sırasında bu büyük firma bir çok yardım kampanyasına sponsor olarak duyarlılığını kanıtlamıştır. Daha fazla vaktinizi almadan İpek Mobilya Genç Odası Takımı Kampanyaları hakkında bilgi verelim.

İpek Mobilya Genç Odası Takımı Kampanyaları 2019

İpek Forest Genç Odası Takımı

Forest Genç Odası Takımı
3 farklı rengin bir araya geldiği Forest Genç Odası Takımı, farklı tasarımı başta olmak üzere şıklığı,zarifliği ve canlı renkleri ile odanıza farklı bir ayrıcalık katmakta. Çocuğunuz için gerçekten şık bir model düşünüyorsanız bu ürüne göz atmanız gerekiyor. Forest Genç Odası Takımı,dolap,kitaplık,komodin,çalışma masası, şifonyer ve karyoladan oluşuyor.  Bu muhteşem modelin fiyatı ise 2334,00 TL. Ayrıca taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz.

İpek Genç Odası Takımı Dinamik Modeli

Dinamik Genç Odası Takımı
Bir çok rengin kullanıldığı Dinamik Genç Odası Takımı, canlı renklere sahip olması sebebiyle odanıza ayrı bir ferahlık katacak. Her gencin isteyeceği bir model olan Dinamik genç odası takımını 3210,00 TL gibi bir rakama satın alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

İpek Genç Odası Takımı Modelli Dream

Dream Genç Odası Takımı
Beyazın çok kullanıldığı Dream Genç Odası Takımı, erkek çocuklarının seveceği bir tasarım ve tarzla karşınıza çıkıyor. Bu muhteşem modeli satın alarak çocuğunuzun odasına farklılık katabilirsiniz. Bu ürüne 2515,20 TL karşılığında sahip olabilir, taksitli olarak da alabilirsiniz. Ayrıca bu model dolap,kitaplık,komodin,çalışma masası, şifonyer ve karyoladan meydana geliyor.

İpek Genç Odası Takımı Latte

Latte Genç Odası Takımı
Krem ve ahşap renkleri ile oldukça dikkat çekmeyi başaran Latte Genç Odası Takımı, şıklığı ve zarif tasarımı ile ön plana çıkıyor. Dolap, kitaplık, komodin, çalışma masası, başlık ve karyoladan gelen bu muhteşem modele yalnızca 2964,00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinin de olduğunu belirtelim.

İpek Venice Genç Odası Modelleri

Venice Genç Odası Takımı
Mavi ve gri rengin tonlarının kullanıldığı Venice Genç Odası Takımı, rengi başta olmak üzere şıklığı,rahatlığı,zerafeti ve tasarımı ile adeta sizi kendinize çekecek. Benim çocuğumun odası güzel olsun istiyorsanız bu modele kesinlikle bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Muhteşem model; dolap,kitaplık,şifonyer,komodin,çalışma masası,başlık ve karyoladan oluşuyor. Bu ürünü 2806,80 TL gibi bir rakama satın alabilir çocuğunuza sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın