İstikbal mobilya kanepe takımı modelleri

Kanepe deyince akla gelen firmaların başında İstikbal mobilya gelmektedir. İstikbal mobilya 2020 kanepe takımı modelleriyle de dikkatleri üstüne toplamayı başarıyor. Farklı renkler ve modellerde şık kanepeleri bulunan İstikbal mobilya’nın internet sayfasından yeni kanepe modellerini görebilirsiniz. Kumaş kartelalarını görmek için en yakın İstikbal mobilya mağazasına uğramanız yeterlidir. Firmanın çekyat ve kanepe modelleri uzun senelerdir piyasada var olan en kaliteli ev mobilyaları arasında gelmektedir. İstikbal oturma grubu modelleri arasında koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları, klasik takımlar, mode line, kanepeler, tv koltukları, bebek koltukları, aksesuarlar, berjerler ve puflar bulunmaktadır.

Siz de arasından istediğinizi ve evinizin için en uygun olan dekorasyon parçasını seçebilirsiniz. Ev dolusu yenilik ! olarak slogan oluşturan büyük mobilya markası birbirinden farklı desenlerde ki mobilyaları ile her renge ve her zevke uygun olmaktadır. Yani bir İstikbal mobilya mağazasına gittiğinizde kesinlikle eliniz boş çıkmanıza imkan yok.

İstikbal Mobilya Kanepe takımları 2020

Gallery Deluxe Takım 11.246,00 TL

Indigo Deluxe Takım 11.238,00 TL

Mikado Deluxe Takım 9.996,00 TL

Side Deluxe Takım 8.526,00 TL

Sole Deluxe Takım 7.488,00 TL

Troy Deluxe Takım 5.772,00 TL

Santa Deluxe Takım 12.190,00 TL

Molde Deluxe Takım
9236 TL

Estilo Maksi Takım
11,214  TL

Estilo Deluxe Takım

Dream Deluxe Takım

Perla Deluxe Takım
9056 TL

Ronin Deluxe Takım

Sole Deluxe Takım

Star Maksi Takım
7666 TL

Omega Deluxe Takım

BELLONA KANEPE KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

Küçük salonlarda, oturma odalarında, çocuk odalarında ve antre için kullanacağınız bu İstikbal mobilya modellerini en kısa sürede evinize yerleştirebilirsiniz.

İstikbal oturma grupları olarak koltuk modellerinde modern tarzda ki birbirinden güzel koltukları eviniz için kullanabilirsiniz.

İstikbal mobilya 2020 kanepe takımı modellerinde şıklık ve konfor ön planda görünüyor. Bunların içinde sandıklı modellerde bulunmaktadır. Galerimizde İstikbal mobilyanın renkli ve modern spor kanepe modellerini inceleyebilirsiniz.

KOÇTAŞ KANEPE KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

İstikbal mobilya kanepe takımı modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın