İtalyan Tasarım Kanepe Örnekleri

45 views

İtalyan tasarım nedir?

İtalya, tasarım noktasında ciddi şekilde yol almış ve bu konuda hem uzmanlaşmış ve hemde markalaşmış bir ülkedir. Dekorasyon tasarım noktasında da aynı şeyleri dememiz mümkün. Bu sebeple artık italyan tasarımı şeklinde bir kavram oluşmuş. İtalyan tarza yakın modeller için bu kavram kullanılıyor.

Tasarım noktasında günümüzde hala en çok aktivasyon yapan etkinlik düzenleyen ülkelerden biridir İtalya. Tasarımda ustalıkları gün geçtikçe ilerliyor ve nesilden nesile bu ustalıkları geçiş yaparak yayılıyor.  Az önce de söylediğimiz gibi italyan tasarım dekorasyon da bir marka haline geldi.

İtalyan tasarımı kanepe modelleri aslında son yıllarda genç kuşağın yeni trend haline getirdiği kanepe modellerini kapsıyor.Öğrenci evlerinde büyük ilgi gören bu kanepeler uygun maliyeti,az yer kaplaması bakımından kullanışlı görünüyor.Genellikle iki kişilik ve sade tasarımlardan oluşan italyan kanepeler de konfor ise tabi ki maliyetiyle doğru orantıda ilerliyor.Öğrenci evlerinde kullanılan modellerden bahsedersek mobilya mağazalarına baktığınızda bu modellerin gerçekten maliyetinin çok uygun olduğunu göreceksiniz.Tabi ki oldukça minik kanepeler! Eğer geniş bir aile için kanepe modeli arıyorsanız bu modeller size uygun olmayacaktır.Bir husus daha var ki eğer hem yalnız yaşadığınız için küçük,yer kaplamayan kullanışlı bir kanepe arıyor hem de lüks ve konforlu olsun istiyorsanız İtalyan tasarımı kanepe modellerinden aradığınız şekilde kanepeyi bulabilmeniz mümkün!

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın