Katlamalı Perde Modelleri ve Fiyatları

166 views

Modern Katlamalı stor perdeler

Evlerimizi süsleyen perdeler her zaman istediğimiz gibi evlere sahip olamadığımız için istediğimiz gibi perdeleri seçemiyoruz. İste tam bu noktada katlamalı perdeler devreye giriyor. Ayrıca katlamalı perdeler modern ve şık duruşuyla ev dekorasyonunda önemli bir ürün olarak son zamanlarda kullamı artıyor.Ayrıca dar alanlarda katlamalı perdelere alternatif olarak japon perde modelleride kullanılabilir.

Katlamalı perde seçerken dikkat etmeniz gerekenler; duvarların renkleriyle, koltuk takımlarınızla ve halınızla uyumlu olmalı.

Perde modelleri dekorasyondaki trendlerin hızıyla orantılı olarak değişmektedir. Perde seçimini yaparken evinizin dekorasyonu, aydınlığı, pencerenizn büyüklüğüne göre tercih yapmalısınız. Katlamalı perde modelleri dar pencereler için en doğru seçimdir.

Katlanır masa sandalye modelleri daha çok bahçe, balkon ve teraslarda en sık tercih edilen mobilyalardır. Ayrıca ev içinde yer sıkıntısı çekilen yerlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Katlanır mobilya modelleri kullanım kolaylığının yanında şık ve estetik görünümüyle de dikkat çekmektedir. Modern tasarımlarıyla evlerine sıradışı bir dekorasyon yaratmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında olacak bir model.

Portatif kullanımının yanında kolay temizlenebilir özelliğiyle de dikkat çekmektedir.

Katlamalı perde fiyatları

Aşağıda verilen fiyatlar güncel olmayabilir. Lütfen sipariş vermeden önce fiyat sorunuz.

Bu perdelerin fiyatları genelde 50 TL civarında seyretmektedir. 2. el temiz almayı düşünenler için daha uygun fiyatlar veren de var. İkea, Koçtaş, Baohaus gibi alışveriş firmalarında bu tarz katlamalı stor perde modelleri bulunuyor.

 

RINGBLOMMA isimli İkea
katlamalı stor perde fiyatı:
49,99tl

İkea’da fiyatlar 49 TL den başlamaktadır. Modellere göre fiyatlar 79 TL’ye kadar çıkıyor.

 

Yatak Odası İçin Katlamalı Perde

Yatak odası ve salonlar katlamalı perdelerin en çok yakıştığı odalardan biridir.

Perdeler bir evi yuva gibi gözükmesine neden olan en büyük unsurdur şöyle tarif edersek evinizin içeri bakan kapısı diyebiliriz. Eşyaları değerlendiren ve onlara güzellik katan en güzel nesnelerdir.

Malum perde bu kadar değerli olduğuna göre evinizi de bu en değerli en güzel eşya ile süslemeniz gerekir mesela yatak odası perde seçimi yaparken dikkat edeceğiniz en önemli şey size romantizm etkisi katması çünkü yatak odası romantizmin en üst noktada olması gereken yerdir. Bu nedenle yatak odası perdesi seçerken genelde kırmızıya yakın koyu renkler seçilir hem uyku sağlığı açısından koyu renk daha iyidir. İnsanı dinlendirir ve daha çabuk uykuya dalmasını sağlar. Aşağıda size bir kaç güzel perde örneği sunuyoruz umarım beğenirsiniz.

 

Perde ve jaluziler için kablosuz motorlar
Somfy panjur, perde, tente ve garj kapılarının motor ve kontrol ünitelerinin üretimi ve dağıtımında lider markalardan biridir. Somfy ürettiği ürünler yenilik ve teknolojik gelişmeleri ilk kullanan bir firmadır. Ürettiği ürünlerdeki son yenilik iç mekan perde ve jaluzilerde %100 kablosuz motorlar kullanmaktadır.

Somfy kablosuz motorlar
Somfy bu yeni teknolojiyle hem ürünlerine yenilik getirdi hem de bu sayede motorlu perde ve jaluzilerin tercih edilmesine sebep oldu.
Motorlu jalızinin kurulumu sadece 10 dakikadır. Ek montaj masrafı gerektirmez. Ayrıca motrla kumanda arasında kablo olmadığından duvarlar zarar görmez.
Somfy Wirefree
Üürünün patenti firmanın kendisine aittir. Motorların pilleri 2 yıldan uzun sürmektedir. Kullanılmadığında enerji sarf etmezler. Piller yenisiyle çok rahat değiştirilebilir.
WirefreeTM Motorları her türlü perde ve jaluzilerde rahatlıkla kullanılabilir.

Koçtaş Naturel bambu stor perde

Koçtaş ev dekorasyonunuz için gerekli olan bir çok konuda yeni ürünlerle ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Naturel bambu stor perde Son zamanlarda bambu gibi doğal malzemelerin ev dekorasyonundaki yeri giderek önem kazanmaya başlamışken koştaş‘tan bambu perde modeli ile evlerinizde şık bir görünüm sağlayacak. Bambudan sadece perde değil ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz bambu masa ve sandalyelerde bu perde ile çok şık bir dekorasyon oluşturabilir. Üründen bahsedecek olursak şık ve sade bir görünüme sahip.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın