Kilim Mobilya İndirimli Genç Odası Kampanyaları

184 views

Kilim Genç Odası Takımları

Malum gençlik oldukça güzel bir durum. Kilim genç odaları sayesinde gençlerin hayatına renk katmaya çalışıyor. Gençlerin odalarını daha güzel dizayn edeceği ve kendi zevklerini daha iyi bir şekilde yansıtabileceği şekilde birbirinden farklı genç odası koleksiyonu hazırladı. İnsan sağlığına herhangi bir zarar verecek maddelerden oluşmayan ve E-1 uygunluk belgesine sahip kilim indirimli genç odası takımları;  led aydınlatmalar, modüler kitaplık seçenekleri ve renk seçenekleri adete  gençlik ruhunu tamamlamakta.

Kilim Genç Odaları İndirimleri 2019

Piano Genç Odas Kilim Piano genç odası, genç kızlar için tasarlanmış olan fakat  her iki cinsiyete de uyum sağlayan bilen bir model. Lila ve beyaz bir araya getirilmesi sonucunda ortaya çıkan kilim piano genç odası, estetik ,güzel renk görünümü sayesinde ve kullanışlı olması nedeniyle bir çok kişinin dikkatini çeken modeller arasında yer almakta.

 

Kilim Retro Genç Odası
Retro Genç Odası R4 rengin bir arada kullanıldığı retro genç odası insan sağlığına uygun olan maddelerden üretilmiştir. Dolap, şifonyer ve başlıkta yer alan dijital baskı dikkatleri üzerine topluyor ayrıca oda takımının daha güzel gözükmesini sağlıyor. 3 kapaklı dolap ayna ve çekmece  ile daha kullanışlı olması sağlanmış. Ayrıca karyolanın geniş bir yapıya sahip olması, temizlik konusunda da sizlere kolaylık sağlıyor. Bu yatak odası takımı kampanya nedeniyle 1879 TL’ye satılmakta.

 

Kilim City Life Genç Odası
City Life Genç Odası İnsan sağlığına zarar vermeyen maddelerden oluşan kilim city life genç odasını başlık, kitaplık, üç kapılı dolap, karyola, komodin, şifonyer ve çalışma masası oluşturuyor. City life genç odası iki kapaklı dolap alternatiflerine sahip olması sebebiyle her odaya uyum sağlayabiliyor. Dört rengin bir arada kullanıldığı  ve Dijital baskılı deri döşeme baskı kullanılan model özellikle erkek çocuklarının oldukça dikkatini çekmekte.

 

Kilim Pozy Genç Odası
Kilim pozy genç odasını Karyola, şifonyer, 3 kapılı dolap, kitaplık, çalışma masası ve komodin oluşturuyor. Kilim Pozy genç odası 3 kapaklı gardırop çekmeceler sayesinde rahat bir kullanım sunuyor. Meşe renginde olan bu oda takımı , rengi sayesinde dikkatleri üzerine toplamakta.  Kilimin yaptığı genç odalarında yaptığı kampanya sayesinde bu modeli 2359 TL’ye alabilirsiniz.

 

Kilim Carlin Genç Odası
Carlin Genç Odası komodin, 3 kapılı dolap, kitaplık, çalışma masası, şifonyer ve başlıktan oluşmaktadır. Beyaz rengin hakim olduğu ve çizgisel detayların şıklık kazandırdığı iklim carlin genç odası rengi sayesinde bütün ortamlara uyum sağlayabiliyor. Ayrıca oldukça kullanışlı olan bu modeli kampanya sayesinde 2129 TL’ye alabilirsiniz.

 

Kilim Form Genç Odası
Kilim Form genç odası karyola, komodin, çamaşırlık, 3 kapılı dolap, çalışma masası ve kitaplıktan oluşmaktadır.  Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olan bu model renk uyumu ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca beyaz ve sarı kombinin ağırlıklı olduğu model bir çok yere uyum sağlayabilir. Bu modeli kampanya sayesinde 2149 TL’ye alabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın