Kilim İndirimli Köşe Takımı Kampanyaları

51 views

Kilim İndirimli Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımı diye nitelendirdiğimiz şey her ihtiyaca uygun çözüm, her oda tipini en uygun şekilde kullanma demek. Büyükler işten geldikten sonra yorgunluğunu bu köşe takımında atsın, küçükler ise üzerinde oynasın hiç durmasın demek. Kilim, köşe takımı için bu ”demek”lerden  yola çıkarak muhteşem köşe takımları yaptı. Birbirinden ayrılabilen ve farklı kullanılabilen modülleri, çift taraflı yatak olma özelliği ve bir çok özelliğiyle kilim köşe takımı modelleri sizi bekliyor. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Kilim İndirimli Köşe Takımı Kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Sorularınızı yorum yaparak sorabilirsiniz.

Kilim Köşe Takımı Kampanyaları 2019

Kilim Köşe Takımı Modeli Göreme

Göreme Köşe Takımı
Rengi ile sade bir görünüm sununan Göreme Köşe Takımı, ikili ünite, köşe ünitesi, ikili üniteden meydana gelmektedir. Yüksek yoğunluğa sahip süngerlerin kullanıldığı bu model rahatlığın sınırlarını yeniden çiziyor. Bu muhteşem modeli indirim sayesinde 2299 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kilim Cidde Köşe Takımı

Cidde Köşe Takımı
3 farklı rengin bir araya gelerek muhteşem bir şıklığa sahip olan Cidde Köşe Takımı, şıklığı ve zarifliği ile adeta odanıza farklı bir görünüm katacak. Soft kumaşın kullanıldığı bu model sıvı geçirmez bir yapıya sahiptir. Bu mükemmel modeli indirimle 2999 TL’ye alabilir ve taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kilim Salon Takımı Modeli Zigana

Zigana Köşe Takımı Sade bir rengi ile oldukça dikkat çeken Zigana Köşe Takımı, üç ayrı versiyonla karşımıza çıkıyor. Soft kumaşın kullanıldığı bu model evinizde klasik ve ferah bir hava yaratacak. Gerçekten şık ve kullanışlı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre. İndirim sayesinde bu ürüne 2399 TL’ye sahip olabilir taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Zigana Köşe Takımı
Sade bir rengi ile oldukça dikkat çeken Zigana Köşe Takımı, üç ayrı versiyonla karşımıza çıkıyor. Soft kumaşın kullanıldığı bu model evinizde klasik ve ferah bir hava yaratacak. Gerçekten şık ve kullanışlı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre. İndirim sayesinde bu ürüne 2399 TL’ye sahip olabilir taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kilim Köşe Takımı Marmaris Modeli

Marmaris Köşe Takımı Oldukça farklı bir renge sahip olan Marmaris Köşe Takımı, muhazzam rengi ile adeta gözlerinizi alacak. Bu muhteşem model rahatlığı ve şıklığı ile odanızda farklı bir görünüm katacak. Bu muhteşem modeli iklimin yaptığı indirim sayesinde 4399 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerininde mevcut olduğunu belirtelim.

İklim Milas Köşe Takımı Modeli

Milas Köşe Takımı
Muhteşem bir tasarıma sahip olan ve rahatlığı ile adeta kullanıcıları kendine aşık eden Milas Köşe Takımı, köşe ikili sol köşe uzanma ünitesi sağ ve pufdan meydana gelmektedir. Evime hem rahat hem şık bir köşe takımı istiyorum diyorsanız bu ürüne kesinlikle göz atmalısınız. Bu muhteşem modele iklimin 41.yıla yaptığı özel indirim sayesinde 2999 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcut.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın