Yatak Odası Komidin Modelleri ve Fiyatları

102 views

Komidin mobilyaları evin özellikle salon ve yatak odası dekorasyonlarına büyük bir katkı sağlayan önemli mobilyalardandır. Ev dekorasyonunuzun başarılı sayılabilmesi için, yaptığınız komidin tercihinin de bir o kadar başarılı olması gereklidir. O yüzden bu seçimi yaparken de diğer tüm mobilya seçimlerinde tavsiye ettiğimiz gibi son derece dikkatli olmalısınız. Biz size bu yazımızda komidin modelleri hakkında fikir vereceğiz. Eğer siz de evinizin dekorasyonunda komidin tercihi yapmak istiyorsanız önce bu yazıyı okuduğunuzda seçiminizin ne kadar doğru olup olmadığı konusunda kesin kararı en iyi şekilde verebilirsiniz.

Dekoratif komidin modelleri ve fiyatları

Evmanya Evdemo  üç çekmeceli komidin fiyatı: 140 TL.

Tekzen Mobusta Sidelya Maxi BP Şifonyer: 550 TL

Evidea Komidin House Line Fiyatı: 89.90 TL

Cordelle Eskitme Komodin Kırmızı: 309 TL

Dekoratif komidin modelleri ile evinizin dekoruna en güzel süslemeyi siz de yapabilirsiniz. Hem ihtiyaç için gerekli olan hem de dekorasyona yardımcı olan komidin modellerini çekmeceli olarak tercih edebilirsiniz. 2019 komidin modellerinden en fazla kullanılan tasarımları arasında vintage tarzında ki mobilyalar yer almaktadır.

Dekoratif komidin modelleri konusunda ise çekmecelerde ki kulplar metal seçimler ile farklı bir dizayn haline getirilmiş. Komidin dekorasyonu yaparken öncelikle renk seçimleri oldukça önem taşımaktadır.

Yatak odası dekoratif komidin modelleri ile siz de yatak odalarınızda güzel bir bölüm yapabilirsiniz. Komidin içerisinde takılarınızı, giysilerinizi veya farklı eşyalarınızı bulundurabilirsiniz. Tamamen dekoratif amaçlı olarak kullanılan komidin çeşitlerinde ise çekmecelerin dışında dış tasarıma oldukça önem verilmektedir.

Komidin modelleri, dekorasyon açısından daha klasik ve antika bir yapıya sahiptir. Eğer eviniz modern ve teknolojik bir tarza sahipse sizin için uygun olacağını söyleyemeyiz. O yüzden bu karardan dönmeniz hem evinizin dekorasyonu açısından hem de sizin için en doğrusu olacaktır. Eviniz klasik bir yapıya sahip ve daha antika duran mobilyaları kullanmayı seviyorsanız ise bu komidinlerden daha uygun bir model olmayacağını da söyleyebiliriz. Evinizin uyumuna daha fazla uyum katacak ve tarzını en iyi şekilde yansıtmayı başaracaktır.

Komidin modellerinin genişlik açısından da kullanışlı bir yapıya sahip olduğunu söylersek yanlış olmayacaktır. Hem salonda hem de yatak odasında kullanılan modellerinin belki biraz geniş olması sebebiyle fazla yer kaplayan ancak oldukça kullanışlı olması sebebiyle beklentilerinizi karşılayacak düzeyde olan şık tasarıma sahiplerdir. Bütçe konusunda ise belki de sizi en rahat ettirecek komudin modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Komidin Modelleri ve Fiyatları

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın