Köşe Takımı Modelleri

110 views

Ev döşemesinde son modayı isteyenler ve evlerinde şık çizgileri kullanmak isteyenler bu sezonun en trend koltukları arasında bulunan köşe takımı modellerini siz de kaçırmayın. 2019 köşe takımı modellerinde bu yılın en favori renkleri ve desenleri aşağıda ki galerimizde yer almaktadır.

Köşe takımları adındanda anlaşıldığı gibi evin tam köşe kısımlarında kullanılmaktadır. Köşe koltuk takımları seçerken evinizin köşe boyutuna uygun ebatlarda ki koltukları tercih etmelisiniz.

Köşe koltuk resimlerinde bir çok farklı karenin yanı sıra bir çok farklı markanın ürünlerini de incelemede bulunabilirsiniz.

2015-kose-takimi-modelleri-15

Moda köşe takımları olarak üzerinde puflu kırlentlerin kullandığı köşe takımları favoriler arasında yer almaktadır. Köşe takımı kırlent modellerinde ise tek renk değil üzerinde desenler kullanılmıştır. Sadece deri olan köşe takımı modelleri de ortama daha da modern bir hava katacaktır. Köşe takımları genellikle geniş oturma odalarında kullanılır. Günümüzde artık salonların da günlük oturma için kullanıldığı evlerde köşe takımı modelleri tercih edilmeye başlandı. Bu yazımızda sizinle 2019 Köşe Takımı Modelleri örnekleri paylaşacağız.

2015-kose-takimi-modelleri-10

Köşe takımları kendisini tamamlayan aksesuarlar ile şıklık kazanır. Köşe takımının en belirgin özelliği ise kullanışlı olmasıdır. Son derece fonksiyonel  olan bu köşe takımı tasarımları hayatımızı kolaylaştıracak. Kendisini bir berjer, orta sehpa ve şık bir halı şık göstermeye yetecektir.

2015-kose-takimi-modelleri-11

2019 Köşe Takımı Modelleri

Bu sezonun köşe takımlarında fonksiyonelliğin yanı sıra şıklık da düşünülmüş. Bir çok 2019 köşe takımı modelinde şıklık daha ön plana çıkmış. Rengarenk koltuklar, şık renkler ve aksesuarlar…

Köşe takımını yanında bulunan kitaplık, orta sehpa, fonksiyonel konsollar daha şık hale getirmiş. Ayrıca ürün çeşitliliği 2019 yılında köşe takımları için daha fazla olacak diyebiliriz. Sizi seçkin 2019 köşe takımı modellerinden oluşan fotoğraf galerimiz ile baş başa bırakıyoruz…

 

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın