Küçük Banyo Dekorasyonu Modelleri

62 views

Banyosunu hijyene dayalı olarak dekore etmek isteyenler bu küçük banyo dekorasyonu tam da size göre… Küçük banyolarınızı daha ideal biçimde kullanmak isterseniz sizin için hazırladığımız küçük banyo dekorasyonu modellerini incelemelisiniz. Banyonuzu dekore ederken küçük olan banyonuzu bir de ıvır zıvır ile doldurmamalısınız. Gereksiz süslemeleri banyonuzdan çıkararak daha sade ve modern bir hava yaratabilirsiniz.

Küçük banyo dekorasyonu için dikkat etmeniz gereken püf nokta, sadeliktir. Çok fazla eşya ile dolmuş ufak banyoların hem dekorasyonları şık olmaz ve hem de kullanışsız olur.

Son teknoloji ile üretilen çevre dostu Geberit gömme rezervuarlar, banyonuza şıklık katacak…

İki kademeli mekanizmaları ile hem su tasarrufu hem de uzun yıllar güvenilir bir kullanım sağlayan gömme rezervuarlar, yenilikçi ve akıllı tasarımlar sunuyor. Böylece banyonuzdaki yaşam alanı artıyor ve banyonuz estetik bir görünüme kavuşuyor. Geberit yenilikçi vizyonu ile su tasarrufunda getirdiği yenilikler ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. İki kademeli mekanizma artık3 L/6 Lyerine3 L/4,5 Litreile de deşarj yapabiliyor. Bu özelliğe sahip dizayn serisi Geberit gömme rezervuar modelleri, daha fazla su tasarrufu sağlayarak hem sizin ekonominize hem de çevreye daha duyarlı davranıyor.

2019 küçük banyo dekorasyonunda kullanılan dekorasyon ürünleri arasında havluluk, küçük vazolar, ayna önü süslemeleri ideal boyutlarda kullanılmalıdır. Temizlik konusunda size yardımcı olması için zemin rengini ve malzemesini doğru seçmeniz gerekmektedir.

Dekoratif küçük banyo modellerinde banyonuzu güzelleştirmek için lavabo ve klozetin arka kısımlarında duvar kağıtları ve mozaikler kullanılabilir. Banyo ve tuvalette kullanılan malzemeleri saklamak için lavabo dolabını tavana kadar yaptırabilirsiniz. Alt kısıma çamaşır makinesini koyabilir ve üst bölüme de havluları ve banyo malzemelerini yerleştirebilirsiniz.

Banyo aynası için büyük bir bölüm ayırmalısınız. Ayna alçakta ve büyük olması hanımlar ve beyler için oldukça kullanışlı olmaktadır. Spot ışıkları da banyonuzu aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Küçük banyo dekorasyonunu büyük göstermek için duşakabini cam olarak seçebilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyon Örnekleri

Küçük banyo dekorasyon örneklerini incelediğinizde lavabo, klozet, duşakabin gib kısımların daha küçük olduğunu fark edersiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın