Modern Banyo Küvet Modelleri

48 views

Banyo dekorasyonunda çok farklı aksesuarlar kullanılıyor fakat en çok dikkat çekici olanı ise banyolarda kullandığınız küvetlerdir. Bu yazımızda sizlere özel tasarım olarak yapılan küvetler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Banyo küvet modelleri 2019

Kişiye özel tasarımlarıyla insanların ilgisini çeken küvet modelleri ilginç ve bir o kadar da farkı tarzlara sahiptir. Her ne kadar banyolar da küvetlerin yerini yeni model duşakabinler alsa da küvet keyfinden vazgeçemeyenler için küvet oldukça rahat ve keyif verici bir haldedir.

Aşağıda sizler için ilginç küvet modelleri ve farklı tasarım küvetler ile ilgili resimleri bir araya getirdik. Resimlere baktıkça belkide tamda bu benim istediğim tarz bir küvet modeli diyeceğiniz yada bu şekilde küvet demi olur diyeceğiniz bir çok küvet modeli mevcut.

Farklı Küvet Modelleri

Tasarımcılar en sonunda yeni yılın trend ürünleri arasına plastik malzemelerden yapılan objeleride dahil etmeyi başardılar. Aklınıza bir anda bir plastik nasıl çekici durabilir ki gibi bir soru gelebilir ancak tasarım konusunda sınır tanımayan modelciler bunu başarmış gibi gözüküyor.

Plastik malzemelerin kullanım yerleri genelde banyo ve mutfak kısımlarıdır. Ancak şimdilerde o plastik hammaddeden yapılmış objeler ve kullanışlı aletler şimdi standart kullanım alanlarının dışına çıkmaya hazırlanıyorlar. Özellikle son zamanlarda mobilya şeklide bir görünüm ve renk kazandırılan sehpalar, koltuklar, bahçe mobilyaları ya da büfe tarzı aksesuarlar kullanıcı için hayal edilen bir ortam yaratma konusunda çok başarılı bir duruma geldi. Bu yüzden evini hayal ettiği şekilde dizayn etmek isteyen bir çok kişi gerçek mobilyalara çuval dolusu para ödemek yerine şimdilerde plastik yapım ve gerçek mobilyadan farksız olan bu dekorları evlerine götürüyor. Üstelik fiyat konusunda da gerçeğiyle arasındaki fark uçurum niteliğinde.

Bir lavabodan basit ve sıkıcı ne olabilir ? Her evde birkaç lavabo var zaten ama bu tanıtacağım lavabo farklı bir lavabo… sır dolu bir lavabo. Kapağını açtığınızda ufak bir banyo küvetine dönüyor. Yanlış duymadınız, hem lavabo hemde mini banyo. Bu sıra dışı tasarımın adı Ladybird, tasarımcısı Australyalı Coco Reynolds. Cok akıllı bir ürün, zekice tasarlanmış ve çok dizayn değil mi ? Beyaz, kırmızı ve siyah renklerde bulabilirsiniz. İnanın ki banyo yapabilirsiniz bu küvette veya bebeğinizi yıkayabilirsiniz. Ufak ama kullanışlı. Uzun bacaklılar, bu banyo size göre değil, yinede bir göz atabilirsiniz.

Küvet modelleri arasına artık bayan ayakkabısı biçimli olanda girdi. İtalyan bir tasarımcının yapmış olduğu küvet modeli ayakkabı seven bayanlar için üretildi. Banyo dekorunda farklı ve yeni tasarımlar ile meydana çıkan bu buluşlar artık ayakkabı küveti en iyi örnek. Farklı desenleri ile oldukça şık gözüken bu küvet sanatsal banyolar için ideal.

Özellikle cam küvet modelleri  daha çok ilgi çekiyor. Çok farklı tasarımların bulunduğu resim galerimizde gezerken sizlere iyi seyirler dileriz…

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın