Modern Perde Modelleri

154 views

Ev dekorasyonu konusunda kendisini geliştiren sektörlerden birisi de perdecilik. Son yıllarda üretilen birbirinden şık ve modern perde modelleri sayesinde artık evler daha çağdaş bir görünüme sahip.

modern-perde-modelleri-6

Bir hediyenin süslenmiş paketini düşünün, bazen hediyeden daha önemli olabiliyor ve hediyenin bile önüne geçiyor. En azından hediye sahibini mutlu etmek için paketine de hediye kadar özen gösteriyoruz. İşte bir evin süsü de halılar ve perdelerdir. Perde modelleri evimizi içeriden ve dışarıdan en şık gösterecek şekilde seçilmelidir.

modern-perde-modelleri-5

Modern Perde Modelleri

Salon perde modelleri, oturma odası ve yatak odasına göre daha lüks olur. Çocuk odası ve genç odası perde fiyatları ise hem daha uygun ve hem de daha sadedir. İşte size bazı örnekler..

Perde seçiminde bir çok etken önemlidir. Kalite, desen, renk, model… En başta gelen şey uyumdur. Evinizin iç dizaynı ile uyumlu olmayan bir perde ne kadar güzel olursa olsun beğenilmeyecektir.

modern-perde-modelleri-13

Uyum sağlamak için tabi ki odanızın ölçünü önemli. Koltuk deseni, mobilya modelleri, duvarların rengi… Hepsi önemli birer etken. Uyum sağlanarak bir bütünlük oluşturulmalıdır.

En çok seçilen perde rengi beyazdır. Özellikle güneşlik diye tabir edilen iki kalın perdelerin beyaz olması en çok tercih edilendir. Fakat artık bu klasik bir seçim diyebiliriz. Modern perde modelleri için fotoğraf galarimize göz atmanızı öneririz…

Modern Salon Perde Modelleri

Modern Desenli Perde Modelleri
Modern Desenli Perde Modelleri

Perde çeşitleri bilmiyoruz vitrinlerde hiç gözünüze ilişti mi, ne kadar zengin bir yelpazeye sahip olduklarını görünce insan şaşırıyor. Apayrı bir dünya gibi önümüze serilen perdeler ile evlerimiz konfor içinde yüzüyor olacak. Modern ve tarz perdelerin yanı sıra, klasik çizgilerden taviz vermeyenler, stor perdeler, zebra perde denilen ve sektörün en son yeniliği olan perdeler, tül perdeler, desenli perdeler ve daha neler, neler… İnternetten perde siparişi vermek isteyen herkesin önce perde sitelerinin sayfalarına bir göz atmaları ve ondan sonra karar vermeleri gerekir. Değişik ölçülere sahip perdeler, sizler için hazırlanıp satışa sunulmuş. Eğer oradaki ölçüler sizin evinize uymuyorsa size özel perde siparişlerini de yine internetten verebilirsiniz. Sizin alacağınız ölçüler doğrultusunda perdeniz dikilecek ve size teslim edilecektir. Bunun için sayfa yönetimi ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Storperde.com.tr’den perde siparişi fiyat uygunluğu da sağlar, piyasanın altındaki bu fiyatlarla mutlu olacağınızdan eminiz. Renk cümbüşü ve desen zenginliği içinde olan perdelerle hayatınıza yepyeni anlamlar katmak sizin elinizde. Farklı tarzları benimseyenler için de son yılların moda olan perdelerinden değişik gruplamalar yapılmış olup, görücüye çıkarılmıştır. Mesela zebra perdeler, perde dünyasının en son ürünüdür ve piyasaya çıktığından bu yana müthiş bir ilgi ile karşılanmıştır. Temizlemesi de çok kolay bu perdeler evleri bir anda farklı ambianslara taşımıştır. Çeşitlilik sunma yarışında olan perde sektöründeki firmalar, her yıl orijinal fikirlerle ortaya muhteşem perde modelleri çıkararak siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadırlar. İnternette bütün bu bahsi geçen perdeleri bir arada bulabilirsiniz, yani perde satın almak için mağazalara gitmeye artık gerek kalmadı. İnternetten perde siparişi için oturduğunuz yerden bir iki tık hareketiniz yetecektir. Zaten internet mağazacılığının bu kadar büyük iş hacimlerine ulaşmasında sağladığı bu kolaylıkların önemi çok büyük. Hem kaliteli, hem çok çeşitli ve hem de bu kadar uygun fiyatlı perdeleri ancak internette bulabilirsiniz. Kredi kartınıza 9 taksit yapılacağını da göz önünde bulundurmalısınız perde siparişi vermeden önce.

Modern Jaluzi Perdeler

Modern Jaluzi Perdeler

 

2014-modern-salon-perde-modelleri-21

Hem sevdiklerinizi hem de evinize gelen misafirlerinizi göz alıcı şıklıkta perdenizle ve birbirine müthiş derecede uyum sağlayan dekorunuzla büyülemek istiyorsanız,bu yazıda  hayati önem taşıyan ipuçlarını sizlere sunacağız.Öncelikle şunu unutmamalısınız ki perdeniz ne kadar şık olursa olsun; eğer ev dekorunuza uyum sağlamıyorsa bir hiç demektir.

Ev dekorasyonu yaparken sıraya çok dikkat etmelisiniz.Perdenin dekor sırası ise bulunduğu odada sonuncu sıradır.Bütün evin dekoru tamamlandıktan sonra dekora en  çok uyum sağlayacak perde arayışına girilir.İşte siz de tam bu noktada dikkat etmelisiniz.Örneğin; eviniz klasik tarzı bir dekora sahip ise sırf şıklığına aldanıp rengarenk bir perde tercihi yaparsanız evinizde değil şıklık sadece görüntü kirliliği yaratmış olursunuz.Perdenizin tarzı,evinizin ve dekorunuzun tarzıyla tamamiyle doğru orantılı olmalıdır.

Renk uyumunu doğru ayarlamalısınız! Her ne kadar siz oldukça uyum sağladığını düşünsenizde bazı renkler gerçekte uyum sağlamayabilir.Bu durumu önlemek için mutlaka bilen birine danışın.Örnek olarak vermek gerekirse; eğer renkli bir dekorasyona sahipseniz perdenizi  beyaz  seçtiğinizde oldukça şık duracaktır.Ancak yine perdenizi de renkli seçebilirsiniz.Koyu renk dekorasyonlar için çiçekli rengarenk perde modelleri iç açıcı olacaktır.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın