Mondi İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları

199 views

Mondi İndirimli Yemek Odası Takımı Modelleri

1993 yılından beridir mobilya sektörün içerisinde bulunan Mondi,  tecrübesiyle , yaratıcı fikirleri ile piyasanın önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Mondi yemek odası takımları rahatlığı, şıklığı ve ince detayları ile adeta müşterileri kendine çekmekte. Mondi geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Yaklaşık olarak 300’den fazla mağazası olan Mondi, şuan ülkemizde en çok tutulan ve en çok tercih edilen markalar arasında geliyor. “Evini Mondile, hayatı yenile”  sloganını kullanan marka her gün geçtikçe biraz daha büyümeye devam ediyor. Çok daha fazla konuyu uzatmadan sizleri de sıkmadan  mondi indirimli yemek odası takımı kampanyaları hakkında bilgi verelim.

Mondi Yemek Odası Takımı Kampanyaları 2019

Mondi Mabel Yemek Odası Takımı
Mabel Yemek Odası Takımı
Eko-klasik tarzına sahip olan Mabel Yemek Odası Takımı, motifler taç ve diğer kapak uygulamaları ile oldukça zengin bir dış görünüşe sahiptir. Büfe aynasını üzerine desen baskı uygulanarak oldukça zarif bir görünüm elde edilen bu modeli indirim sayesinde 3.521,00 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı farklı taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Mondi Yatak Odası Takımı Canna Modeli
Canna Yemek Odası Takımı
Lezzetli yemekleriniz adeta Canna Yemek Odası takımı ile bir bütün haline gelecek. Ceviz rengi, dekoratif fitili, süs uygulamaları, yüksek konik ayakları gibi özellikleri ile dikkatleri üzerine rahatlıkla çekebilen bu model, odanıza girdiği andan beri farklılık katacak. Mondinin yaptığı indirim sayesinde bu ürünü 3.358,00 TL’ye alabilirsiniz. Taksit fırsatları da bulunuyor.
Mondi Yemek Odası Takımı Modelli Vienna
Vienna Yemek Odası Takımı
Vienna ürün grubu ile aynı konsept içerisinde yer alan Vienna Yemek Odası Takımı, fildişi rengi sayesinde kendini ön plana çıkarıyor. Bu modeli alarak yemek odanızda ayrı bir hava yaratmanız mümkün. Bu model sayesinde yemek yediğinizde zevk alacaksınız. Bu ürüne 4.074,00 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit bulunuyor.
Mondi Yemek Odası Takımı Porto
Porto Yemek Odası Takımı
Estetik ve rahatlığa oldukça önem veren kişilerdenseniz Porto Yemek Odası tam aradığınız gibi. Bu yemek odası sayesinde daha keyifli yemekler yiyecek ve rahatlığa ulaşabileceksiniz. Özel tasarımı ile takımın en zarif ünitesi olan aynasından evinize modernlik katacak bu modele indirim sayesinde 3.093,00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit imkanları da vardır.
Mondi Piero Yemek Odası Takımı
Piero Yemek Odası Takımı
Modern tarzın en güzel örnekleri arasında yer alan Piero Yemek Odası Takımı, evinizdeki şıklığı tamamlarken ayrıca mekanınıza bambaşka bir şıklık kazandırıyor. Fildişi ve meşe renginin kullanıldığı bu lüks modeli indirim sayesinde 4.130,00 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit imkanları ile…
Mondi Astoria Yemek Odası Takımı
Astoria Yemek Odası Takımı
Astoria yemek odası Dış yüzey kaplama opak beyaz renk üzerine gold renk fitil, profil, süslemeler, gold renk çerceveli porselen kulpları ile adeta şıklığı evinize getiriyor. Bütün alanlara rahatlıkla uyum sağlayabilen bu modele kesinlikle göz atmalısınız. Bu modelin şuanlık indirim sebebiyle fiyatı 3.678,00 TL.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın