Parlak Tasarım Mutfak Dolapları Modelleri

76 views

Parlak mutfak dolapları temizliği konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size parlak mutfak dolapları neyle silinir hakkında bilgi vereceğiz. Eğer satın aldığınız firma size herhangi bir temizleme ürünü vermedi ise yapmanız gereken şey çok basit. Hafif nemli bez ve hafif sabunlu bezle mutfak dolaplarınızı silebilirsiniz. Bir çok sayfa ziyaretçimizi sormuş olduğu parlak mutfak dolapları nasıl temizlenir konusuna bu şekilde bilgilendirmiş olduk.

Parlak mutfak dolapları çiziliyor mu?

Parlak mutfak dolaplarının malzemesi çok önemlidir. Eğer ürün mdf lam gibi kaplama ise kolay kolay çizilmez. Fakat lake ve boya ise dolaplar biraz hassas olur. Boyaya zarar vermemeniz gerekir.

Parlak mutfak dolapları kullanışlı mı? 

Yukarıdaki belirttiğimiz gibi parlak mutfak dolaplarında kullanılan malzemeye göre değişir. MDF lam malzeme lakeye göre daha kullanışlıdır. Çünkü boyalı ürünlerin çizilme yada boya kısımlara birşey çarpınca boyaların dökülme ihtimali söz konusudur.

Parlak mutfak dolapları fiyatları: Eğer alacağınız ürün hazır mutfak dolabı ise hazır mutfaklar 700 TL civarından başlıyor. Ve bu rakamlar ürün kalitesi ve ebatlarına göre artış gösteriyor.

Parlak mutfak dolapları modelleri 2019

      

Parlak tasarım mutfak dolabı modelleri özellikle son yıllarda büyük ilgi görüyor.Eğer siz de mutfağınızda soluk renkler görmek istemiyorsanız, mutfak dekorasyonunuzu yaparken parlak tarzlardan yararlanabilirsiniz.Bu tasarım aslında her türlü mutfak tarz ve zevkine uyarlanabiliyor.Yani, mutfak tasarımı yaparken renk tercihinde önceliğiniz ne olursa olsun kolaylıkla aynı zamanda parlak tasarımıda sahip olabilirsiniz.Çünkü,bu tasarım hemen hemen her rengin aslında en çok rağbet gördüğü modeli oluyor.Örneğin; kırmızı renginin ağırlık kazandığı mutfak dolabı modelinde soluk kırmızı rengini tercih etmek istemiyorsanız, bu kırmızıya canlılık katmanın en iyi yolu, parlaklaştırmaktır.Parlak kırmızı hem daha lüx bir görüntü oluşturuyor hem de mutfağınıza canlılık veriyor.Tabiki bu yol sadece kırmızı rengi için geçerli değil. Aynı zamanda siyah renginde de ağırlıklı olarak kullanıldığını görüyoruz.Bunun dışında yine gri renginde fazlasıyla kullanıldığını görüyoruz.Tüm bu örneklerden söyleyebiliriz ki genellikle lüx ve konforu üst düzeyde olan mutfak dolabı modellerinde parlak dekor sık sık kullanılıyor.Sade renkleri kullanırken, lüx görünümünden vazgeçmek istemeyen ve soluk bir görünüm oluşmasını engellemek isteyenler için bu seçenek vazgeçilmez oluyor.

Eğer siz de mutfağınızda parlak tasarım yapmayı planlıyorsanız mutlaka mutfağınızın tarzını ve kendi zevklerinizi tam olarak göz önünde bulundurmalısınız.Örneğin; rengarenk bir mutfak dolabı modeli istiyorsanız parlak tasarımın çok fazla işinize yarayacağını düşünmüyoruz.Çünkü; turuncu, mor gibi renkler zaten açık bir yapıya sahip olduğu için onları soluk görünümden kurtarmak gibi bir dert olmayacaktır.Ancak koyu renklerden hoşlanıyorsanız, parlak tasarım seçeneğini çok iyi düşünmelisiniz.Tabiki bunu yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır.Çünkü herşeyde olduğu gibi bunda da lüx görünüm arttıkça fiyat da bununla doğru orantılı olarak artış gösterecektir.Ufak bir ayrıntıyı bile göz önünde bulundurarak kendiniz için en iyi seçimi yapmalısınız.

Parlak Mutfak dolabı modelleri Parlak Mutfak Dolapları Parlak Mutfak Dolapları

2019 Parlak mutfak dolapları modelleri konulu yazımızı burada noktalıyoruz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın