Sarev Nevresim Takımları

65 views

2019 Nevresim modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size bazı 2019 çift kişilik nevresim modelleri sunacağız. Nevresim takımı seçiminde en iyi olanını hak ettiğinizi düşünüyorsanız hemen size en yakın Sarev ev tekstili mağazasına uğramalısınız. Size sunduğu şıklık ve kalite sayesinde kendinizi özel hissedeceğiniz gibi muhteşem bir huzuru da ayağınıza getirmiş oluyor. Bazı kişiler önemsemek istemese de nevresim tercihi herkes için fazlasıyla önemlidir. Hem huzurlu bir uyku için hem de misafirleriniz geldiğinde onlara sereceğiniz temiz ve düzenli bir yatak için tüm nevresim takımlarınızı Sarev’den almanızı öneriyoruz. Çünkü hem kendini tescillemiş kalitesi ve şıklığıyla sizi kendisine hayran bırakacak  hem de uygun fiyatlarla sizlere sunulacak.İyi bir nevresim takımı almak istiyor fakat fiyatı hakkında endişeleniyorsanız Sarev nevresim takımları size adeta kurtarıcı oluyor. Onlarca nevresim modelinden her birinin uygun fiyata sizlere sunulduğu Sarev, tüm modelleriyle büyük bir ilgi görüyor.

Sarev nevresim fiyatı: 259,20 TL

Sarev nevresim takımlarında 2019 yılında ne gibi değişikler olduğunu hakkında da size kısaca bilgi vermek istiyoruz. Özellikle gençler tarafından beğenilen ve yeni tasarımlar eklenen nevresim modelleri bu sefer genç odalarına hitap edecek şekilde hazırlanmış görünüyor.Gençlerin beğendiği ve hayran oldukları kişi ve mekanların desenleri olan bu nevresim takımları büyük bir şekilde ilgi görmeyi başarıyor. Bazen yatak odası için seçtiğiniz nevresim takımı,yatak seçiminden bile daha önemli bir hale bürünebiliyor. Hem sizi rahat ettirmesi, hem de görsel açıdan daha ön planda olması ise bunu destekliyor. Eğer siz de yatak odanızın büyük bir şıklığa bürünmesini istiyorsanız 2019 Sarev nevresim takımlarını seçin.

Sarev nevresim takımı fiyatı: 223 TL

Sarev nevresim takımları rengarenk

Piyasada yeni bir yüz olan Sarev Ev Tekstili, müşterilerine sunduğu çeşitli seçenekleriyle ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımsal yapısıyla öne çıkmaya başladı. Açtığı mağazalara yenilerini de ekleyerek hızla mağaza zincirini büyüten Sarev Ev Tekstili 2019 yılında da yeni sezon ürünleri ile karşınızda oluyor. İstanbul’da neredeyse bütün semtlerde ve büyük alış-veriş merkezlerinde Sarev’in mağazalarını görmek mümkün.

Sarev nevresim takım fiyatı: 223.20 TL

Sarev ev tekstili üzerinde yeni bir marka olmasına rağmen sarar grubundaki tarihlere dayanan tecrübe ve başarısı ile 2019 yılında yeni tasarımcısı olan Gökşen Gökgezer ile hayalini kurduğu dünyalar ile bu dünyalardaki evler için sunduğu Çeşitlilikleri karşılıyor.

Sarev Nevresim Takımları ile bir marka haline geldi.
Markadaki urun yelpazesinde bulunan Viola; pastel renklerin gizemli dünyası ile yazın capcanlı ışığını yansıtması ile kombine ederek çalışmaları ile karşımıza Çıkmaktadır. Trendlerin ana zemin üzerinde bulunan yer alan minimalist Çizgiler ile derinlik iCgudusunu ön sırada tutarak esas fikirlere şekil getirmeyi hedefleyen Çizimi koyulaştırıyor.

Miranda Nevresim 208 TL

Miranda Nevresim

Sarev, şık ve kaliteli tasarımlı pamuk ve akrilik battaniyeleriyle ve nevresim takımlarıyla soğuk kış günlerinde sizleri sıcaklık ve yumuşaklıkla buluşturuyor. Tek ve çift kişilik battaniye çeşitleriyle tüketicisinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Livia, Claire ve Sam serisiyle birbirinden şık ve renkli battaniyelere sahip olabilirsiniz. Soğuk kış gecelerini daha keyfli geçirmeniz için Albin ve Fabian seçeneklerini de görmelisiniz. Bu serideki battaniyeler çift kişilik olarak üretilmektedir.

Adney Nevresim 208 TL

Adney Nevresim

Sarev ev tekstili ürünleri SARAR markasının bir koludur. Kurdukları son teknoloji tesislerde üstün kalitede ürünler üretilmektedir. Sarev ev tekstili, uyku seti, nevresim takımları, yatak ve pike örtüleri, battaniye, masa örtüleri, kaz tüyü ürünler ve farklı yan ürünler üretmektedir.

Sarev çıkardığı tüm ürünlerde yüzde yüz pamuk kullanmaktadır. Kullandığımız tekstil ürünlerinin neden yapıldığını bilmemi gerekir. Kullanılan malzeme sağlığımız için faydalı olan malzemeden yapılmalı. SAREV bu konudaki hassasşyetinin antialerjik ve bakteri üretmeyen ürünler çıkarmaktadır. Kaliteli ürünler üreten SAREV müşterisinin güvenini kazanmış bir firmadır.

Shellby nevresim 208 TL
Shellby nevresim 

Ürettiği ürünlerde kalite kadar çeşitliliğe, şık ve modern tasarımlara da yer vermektedir. Pamuk kadar satenli ürünlerde üretn SAREV koleksiyonlarındaki renk ve desenlerle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Her sezon kendini yenilemekte yılın trendlerini yaratan tasarımlar üretmektedir.

Destina nevresim 208 TL
Destina nevresim 208 TL

Yurtiçinde olduğu kadac yurtdışında da ürünleriyle göz doldurmaktadır.Bir çok Avrupa ve Asya ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Sarev ile Kasım Esintileri

Sarev Firması İstanbul, İzmir ve Bursa dolaylarında sunduğu 6 değişik konsept mağazıyla yeni yıla girerken büyük hazırlıklarda bulunuyor.

Marcella nevresim 208 TL
Marcella nevresim

Yeni koleksiyonlarına yeni desenlerle merhaba diyen Sarev, özellikte yatak nevresimlerinde sunduğu tasarım modelleri ile oldukça dikkat çekiyor. Kışa mevsimine girilmeye başlandığı bu aylarda mor, pembe ve beyaz büyüleyici buluşmasını bir araya getiren Sarev, ürünlerini yüzde 100 pamuk satenden oluşturuyor. Oluşturulan desenlerin adeta bir bütün olarak algılanmasını sağlayan ve zarafeti en ince ayrıntılarına kadar ön plana taşıyor.

Shane nevresim 208 TL
Shane nevresim

Sade tasarımlara da yeni koleksiyonunda yer veren Sarev, saten ve anti bakteriyel kumaş özelliklerini, üretimini gerçekleştirdiği ürünlerde geniş bir platformda kullanıyor. Ayrıca Sarev ürünleri için çekmezlik garantisi verirken, uzun yıllar garanti koşulunu da tüm müşterilerine sunuyor.

Sarev ile evler artık bambaşka bir atmosfere bürünüyor.

Rame Nevresim 208 TL
Rame Nevresim 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın