Yeni Model Koltuk Tasarımları

56 views

Klasik tarzın dışına çıkmak ve sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenler için son yıllarda tasarımcılar kolları sıvayarak modern ve bir o kadar da kullanışlı koltuk takımları çizmeye ve bu çizimleri hayata geçirmeye başladılar. Zengin çeşit seçenekleri ve kaliteleri ile görenlerin hayranlığını kazanan ve hemen satın alma isteği uyandıran bu harika tasarımları gördüğünüz zaman siz de aynı duygulara kapılacaksınız. Yeni koltuk tasarımları dendiği zaman akla hemen renklerin zıtlıklarla ele alındığı ve dizaynlarının alışılmışın dışında olduğu koltuklar geliyor. Mesela dudak modeli, gök kuşağı renklerinden oluşmuş, vücudun eğimine göre hareketlenen koltuklar, avuç içi biçiminde hazırlanmış tekli koltuklar veya ultra modern koltuklar geliyor akla. Herkesin hoşlanacağı modeller gibi bu farklı tasarımlarda göz kamaştırıyor ama bunun yanında klasiğin yenilenen çizgilerle oluşturulan koltukları da es geçmemek gerekir. Rahatlığın ön planda olduğu bu koltuk modelleri daha ziyade orta yaş grubundaki kişilere hizmet ediyor.

Yeni Tasarım Koltuk Takımı Modelleri 2019

Yeni Orjinal Koltuk Tasarımları

L koltuk takımları da çok kullanışlı olmaları nedeni ile gündemde, hem yatak oluyorlar hem koltuk, yani bir taşla iki kuş vuruyorsunuz, üstelik fiyatları da çok uygun. Çok yumuşak minderlerin olduğu ve sizi içine çekecek kadar konforlu ve modern koltuk modelleri de yeni koltuk tasarımları arasındaki yerini almış bulunuyor. Gelenekselden modernliğe geçiş aşamasında koltuk tasarımlarında bazen uç noktalarda koltuk modelleri bulabilmek mümkün, çok farklı bir şeyler aramıyorsanız ve her zaman her evde kullanabileceğiniz rahat koltuk takımlarınızın olmasını istiyorsanız sizi mobilya dükkanlarındaki, kaliteli işçilik ve kumaşlarla üretilmiş olan koltukları görmeye davet ediyoruz.

Yeni koltuk takımları modelleri 2019

 2019 yeni koltuk takımları
2019 yeni koltuk takımları

Yeni koltuk trendi 2019

Yeni koltuk trendi 2019
Yeni koltuk trendi 2019

3lü,  2li, tekli koltuklar yine var, klasik tarzı benimsemiş olanlar bu koltuk modellerinden kolay, kolay vazgeçmeyecekler ama pofuduk minderleri ile özellikle yeni evlenen çiftlerin gözlerini kamaştıran koltuk takımları muhteşem görüntüleri ile dikkat çekiyor. Deri koltuklar da özellikle berjerlerdeki kullanımlarını yine korumayı başarmış, derinin asaletini evinize taşımak istiyorsanız iki deri berjer koltuk satın almalısınız. Yeni koltuk tasarımları ev dekorasyonuna kendi tarzınızı yansıtmanız için ideal çözümler sunuyor, zevkinize ve bütçenize hangisi uyuyorsa onu alın ve hemen kullanmaya başlayın.

Yeni koltuk tasarımları

Mondi Mobilya İnci Takımı
Mondi Mobilya, koleksiyonlarının arasına İnci Koltuk Takımı’nı da alarak sizlerin beğenisine sunmuştur. İnci Koltuk Takımı, tasarım ve renkleriyle şık bir görünüme sahiptir… Birçok renk seçeneğine sahip olan bu ürün kırlentlerinin büyüklüğü ve farklı tasarımı ile dikkat çekiyor… İnci Koltuk Takımı’nın yatak olma özelliği sayesinde misafirlerinizi ağırlamakta sizlere kolaylıklar sağlayacaktır. İnci Koltuk Takımına sahip salon ve oturma odalarınızda ki farklılığı sizde hissedeceksiniz… Şimdiye kadar sahip olduğunuz ya da gördüklerinizden çok farklı ve güzel bir takım olduğunu siz de fark edeceksiniz. Özellikle kırlentli koltuk takımından hoşlananların kesinlikle beğenecekleri bir takımdır.

Kotuk takımı almayı düşündüğünüz de aklınızın bir kenarında mutlaka Mondi Mobilya’nın İnci Koltuk Takımı da olmalıdır.
Mondi Mobilya’nın size sunmuş olduğu İnci Koltuk Takımı’nın salonunuzda ve oturma odalarınızda eşiz bir güzellik ve farklı bir tarz yaratacağından emin olabilirsiniz.

Yeni koltuk trendi

Origami mobilya en güzel ev salon takımları, oturma grupları ve koltuk takımları ile bu yıla damgasını vuran markalar arasında gelmektedir. Birbirinden mükemmel ve harika olan Origami koltuk takımı modelleri şıklığı ve zerafeti evinize getirmektedir. Kendine has tasarım harikası 2019 origami koltuk takımları renk, kumaş ve desenleri ile diğer mobilya markalarından bariz şekilde ayırt edilmektedir.

Yakınlarda duyduğum bu ismin Origami mobilya 2019 harikası mobilyalarını sizinle paylaşmak istiyorum. Ev ortamını farklı bir hale getirmek isteyenler Origami mobilya salon projeleri ile adeta farklılık yaratabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir ev dekorasyonu isteyenler ve evine tarz katmak isteyenler bu mobilya markasının ürünlerini kesinlikle ziyaret etmemeliler. En ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlanmış moda harikası bu ürünleri yeni ev kuranlar ve eşyalarından sıkılıp evini yenilemek isteyenler inceleyebilir.

Dekorasyonda canlılığı isteyenler Origami mobilya koltuk takımlarını galerimizden yakın markaja alabilirler. Farklı bir çok ürünün sergilendiği galerimizde Origami oturma grupları en çok dikkat çeken mobilya seçimleridir.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın