İstikbal Mobilya TV Koltuğu Modelleri

242 views

Televizyon koltukları kesinlikle her evde bulunması gereken, konforlu ve fonksiyonel koltuklardır. Öyle ki sıradan bir televizyon filmini keyfe dönüştürmeniz konforlu bir televizyon koltuğu sayesinde mümkün olabilir. Çoğu evde ve oturma odasında bulunmayan bu koltuklar rahatına düşkünler ve gün boyu yorulup kanepede uyuyanlar için muhteşem!

İstikbal mobilya 2019 yılı kataloğunu hazırlarken televizyon koltuklarını da unutmamış. Birbirinden güzel, konforlu televizyon koltukları arasından mutlaka zevkinize uygun bir model bulabilirsiniz. Hemen yukarıda görmüş olduğunuz Babil televizyon koltuğu televizyon izleme ve kitap okuma saatlerinizi eğlenceye dönüştürecek! Bu eğlencenin bedeli ise 755 TL.

Televizyonun kumandası yatak odanızdan ya da mutfağınızdan mı çıkıyor? Kitap okuma iştahınız bir anda kabardı; fakat okuduğunuz kitabı bulamıyor musunuz? O halde bu sıradışı koltuk tam size göre.

Koltuk onlarca küp minderden oluşmakta ve her bir minderin arası kitap, kumanda, ıvır zıvır tutturmaya müsaittir. Artık kumanda nerede, kitap nerede devri kapanıyor. Kumanda da, kitap da keyif koltuğunuzda!

İster yudumladığınız kahvenizi koyun, ister cep telefonunuzu… Artık evinizde hiçbir şey kaybolmayacak!

Dublin tv koltuğunda da malzeme olarak deri kullanılmış ve oldukça konforlu görünüyor. Günün stresinden kurtulup mutlu hayallere dalmak onunla çok kolay. Dublin tv koltuğunun fiyatı 890 TL. Biraz pahalı gibi; fakat yine de oldukça şık ve işlevsel olduğu için tercih edilebilir.

Fiyatlar güncel olmayabilir. Lütfen kontrol ediniz.

İstikbal televizyon koltukları bunlarla sınırlı değil elbette.

İstikbal televizyon koltuğu modelleri

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın