Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

2.228 views

En dekoratif yatak odasına sahip olmak artık Kelebek Mobilya ile çok kolay.Kelebek’ten alacağınız bir yatak odası takımıyla birbirine özen içinde dekore edilmiş mobilya ürünlerinden oluşan takıma sahip olacaksınız.Üstelik kalitesi sayesinde her geçen gün bu tercihi yaptığınız için kendinizle gururlanacak,rahat uykuların keyfine varacaksınız.Dekoratif yatak odası modeli hazırlamak oldukça zordur.Hele ki hem dekoratif hem de konforlu yatak odası modeli oluşturmak daha da zordur.Bu yüzden hem kalitesine güvendiğiniz bir mobilya mağazası seçmeniz gerekir hem de içinize sinecek şıklıkta modelleri olmalıdır. Kelebek mobilya modellerinde yatak odaları bu zamana kadar diğer yatak odaları içinde en çeşitli ürünleri sunanlardan olmakla birlikte en yeni trendleri içinde barındıran 2019 modeliyle birlikte başlı başına bir fenomen haline geldi.

Bu sayfada yayınladığımız fiyatlar değişen maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

 

MONEMA Yatak Odası Takımı indirimli kampanya fiyatı: 7.490 TL

 

Kelebek yatak odası modelleri

2019 yatak odası modellerine gelince ise genç,yaşlı her yaş grubundan ve her tarz sahibi insan tarafından büyük ilgi gördüğünü kolaylıkla söyleyebiliriz.Özellikle kendine has modelleri ve bu zamana kadar görülmeyen tasarıma sahip mobilyalarıyla ilgi çekmeyi başarıyor.Son yıllarda farklılık arayışının artmasıyla insanlar kendilerini en iyi ifade edecek modelleri evinde görmeyi istiyor.Bu ihtiyacı da en iyi Kelebek karşılıyor. 2019 yatak odası modellerinde ilginç desenli mobilyalar dikkat çekiyor.Bunun yanı sıra yatak ve gardırop modellerinde de tasarım farklılıkları bir hayli çoğunlukta.

kelebek yatak odası

Renk olarak kahverengi,krem rengi gibi bu zamana kadar kullanılmış sıradan renklerin kullanılmadığını görüyoruz.Fiyatlar ise modelden modele değişiyor fakat her bütçeye uyum sağlayacağını söyleyebiliriz.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Tartışılmaz evimizin en güzel ve özel yeri,üstüne titrediğimiz aynı zamanda hür ve özgür olduğumuz biricik yerimiz yatak odalarımızdır.Kimsenin girmesine müsade etmesek de yatak odalarımız kendimiz için önemli olduğundan ötürü,oraya ayrı bir hava katmak,görselleştirmek ve farklılaştırmak isteriz.

kelebek-yatak-odasi-takimlari-8

Bunun farkında olan üreticiler,sizlere en özelini sunmaktan geri durmuyorlar.Çok güzel ve bir o kadar da rahat modeller,yeni evlenecek çiftlere kampanyalarla sunulmaktadır.Yazımızı fazla uzatmadan direk sizlere firkir vermek istiyoruz.Ve sizler için seçtiğimiz bir kaç tane takımları göstermek istiyoruz.

ANGELIC Yatak Odası Takımı indirimli kampanya fiyatı: 7.995 TL

Kelebek Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları 2019

NİGERO  YATAK ODASI 9.633 TL

CARA YATAK ODASI
8.130 TL

SYLVA YATAK ODASI
8.362 TL

HESPERIA  YATAK ODASI
12.178 TL

QUEEN M61 TROPIC CEVİZ YATAK ODASI
7.804 TL

CARA AMALFİ M81 YATAK ODASI
7.107 TL

KEOPS YATAK ODASI
9.746 TL

CRESIDA YATAK ODASI
14.817 TL

LİZBON M93 YATAK ODASI
11.086 TL

ANGELİC YATAK ODASI
11.229 TL

CRISTA M97 YATAK ODASI 9.919 TL

Kelebek Monema Yatak Odası Takımı

Monema Yatak Odası Takımı
Modern çizgilerln ve klasik bir tasarıma sahip olan monema yatak odası takımı; komodin,şifonyer,aksesvar dolabı, raf, dolap ve karyoladan oluşuyor. Bu muhteşem ürün estetik açısının yanı sıra temizlik konusunda da oldukça kolaylık sağlamakta. Bu modeli indirimli fiyatına 7.490 TL’ye alabilir taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Melotis Yatak Odası Takımı

Melotis Yatak Odası Takımı
Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve 2 farklı renk kombinin kullanılmış olduğu melotis yatak odası takımı odanıza ayrı bir şıklık katacak. Şık bir yatak odam olsun diyenlerin göz atması gereken ürünlerden bir tanesi. Şuan indirim fiyatından yararlanarak bu modeli 14.440 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek İlia Yatak Odası Takımı

İlia Yatak Odası Takımı
Yeni nesil bir tasarıma sahip olan ilia yatak odası takımının her modülünde farklı sürprizler yer almakta. En küçük ve dar mekanlarda bile kolaylıkla uyum sağlayacak olan bu model modern çizgileri ve rahatlığıyla oldukça dikkat çekmekte. Bu modeli almak isterseniz 6.200 TL vermeniz gerekmekte. Taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Kelebek Pino Yatak Odası Takımı

Pino Yatak Odası Takımı
Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan pino yatak odası takımı sayesinde huzurun ve uykunun keyfini alabileceksiniz. Sürgülü dolap kullanımı dar alanlarda size yer açıp yaşam alanınızda kolaylık sağlarken dolap içerisinde yer alan aydınlatmalar işlerinizi kolaylaştıracak. Fırsat ürünü olan bu modeli 5.930 TL’ye alabilirsiniz. Normal fiyatının ise 13.179 TL olduğunu belirtmemizde fayda var.

Kelebek Falter Yatak Odası Takımı

Falter Yatak Odası Takımı
Duygularınıza hitap eden bir tasarıma sahip olan falter yatak odası takımı mekanınıza şıklık ve ferahlık katacak. Doğal çizgilere sahip olan bu ürün ince ayak yapısı, gri çıtalarla taçlandırılmış duru dizaynı antrasit rengi bazalı yatağı sayesinde muhteşem bir uyum göstermekte. Fırsat ürünü olan bu modeli indirimli fiyatı ile 6.950 TL’ye alabilir taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Butterfly Modern Ahşap Yatak Odası

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın