Ev Dekorasyon Trendleri

25 views

2019 seneyin sonuna yaklaştığımız şu günlerde 2019 dekorasyon trendleri fenomen dekorasyon dergilerinde, gazetelerde ve web sitelerinde açıklanarak ortaya çıkıyor. Evini vakte uyumlu , çağdaş ve şık tek şekilde dekore etmek ya da ufak farklılıklar inşa ederek çeşitli hareketler katmak isteyenlere bu dekorasyon teklifleri iyi gelir.

2019 senesinde mobilya alacaklara mobilya seçimi için dikkat edilmesi gerekli olan özelliklerden biri malzemelerin yüzey ve doku nitelikleri olacak. Dekorasyonda sadece göze değil, her çeşitli duyuya hitap eden şık materyaller kullanılmasının yaygınlaştığı nihai zamanlarda keten benzeri narin , dokunulduğunda güzel duygu verici ve konfor duygusu oluşturan kumaşlar bilhassa 2019 oturma grupları modasında sık karşımıza çıkacaklar. Yeniden nihai yıllarda yükselişte meydana gelen ekose deseni gerek mobilya ve aksesuarlarda, gerekse mutfak malzemeleri benzeri ufak ev gereçlerinde sık kullanılacak.

Açık renkli salon dekorasyonu:

Dekorasyonda klasik renklerden uzaklaşıp cesaretli seçimlere yönelme eğilimi 2019 dekorasyon trendleri içinde yerini buluyor. Klasik çizgi ve desenlerden vazgeçemeyenlere çeşitli, cazip renkleri dekorasyonlarına en azından nihai moda aksesuarlar kullanarak dâhil etmelerini öneriyoruz. Sarı ve pembe renklerin en soluğundan neon parlaklığında olana, her tonu 2019 senesinde dekorasyonda sık kullanılacak gibi duruyor.

2017 senesinde ev dekorasyonuna dair söyleyebileceğimiz nihai konu ise beyaz eşyalarda beyaz rengin demode olmaya başlayacağıdır. Bu yıl beyaz eşyalara siyah , kırmızı benzeri renklerin yanında farklı birçok renklerin tonları uygulanacak . Eşyalarını yenilemeyi düşünenlerin nihai trendlere ahenk sağlamak ve hanelerine nitelik katmak yerine bu noktayı gözden kaçırmamalarını öneriyoruz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın