İKEA Mobilya Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

436 views

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bahçeler müstakil ev tercih edenlerin en önemli kriteridir. Çünkü iş dönüşü veya yorgun geçen bir günün dinlenme mekanı olan bahçeler kişiye huzur vermektedir. Ayrıca şöyle bir durumda söz konusudur bahçe demek toprak demektir toprak demekse stres ve huzursuzlukların giderilmesidir. Bahçedeki çiçekler, sebzeler ve ağaçlar kişi için huzur vermekte aynı zamanda vücuttaki negatif elektriğin atılması demektir. Bahçede bulunan çardakta dinlenmek veya mobilyalarda oturmak her zaman güzel zaman geçirmek demektir. Bu yazımızda bahçede kullanılabilecek olan bahçe mobilyalarını ele alarak ev sahiplerinin bahçelerini değerlendirme düşüncelerine yardımcı olmak istiyoruz. Yazımız İKEA Mobilya ürünlerinden oluşacaktır umarız faydalı olur.

İKEA Mobilya Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

KARLSÖ
çardak, beyaz
914 TL

APPLARÖ
sandıklı bank, kahverengi
639 TL

RAMSÖ
güneş şemsiyesi, turkuaz-açık bej
99 TL

SOLLERÖN
tabure, kahverengi
320 TL

RESÖ
çocuk piknik masası, gri-kahverengi
199 TL

FREDÖN
hamak, bej
239 TL

RISÖ
hamak, kavuniçi
139 TL

YTTERÖN
sandalye minderi, mavi
24,99 TL

TARNÖ
katlanabilir masa ve sandalye seti, akasya-ytterön mavi
475,98 TL

SALTHOLMEN
katlanabilir masa ve sandalye seti, bej
1.042,98 TL

TARNÖ KATLANABİLİR MASA 154 TL

LACKÖ MASA VE SANDALYE TAKIMI 535 TL

GRASLÖK
saksı, galvanizli
99 TL

SOCKER
sulama kabı, galvanizli
44,99 TL

SKURAR
asma saksı, beyaz
24,99 TL

ASKHOLMEN
çiçeklik, gri-kahverengi
118 TL

SALTHOLMEN
yemek masası ve sandalye seti, bej-ytterön mavi
1.400,96 TL

İKEA Mobilya bahçe Mobilyaları çeşitlerinden APPLARO’nun kampanya dahilinde uygulanan indirimli fiyatı 1.899,90 TL’dir. Oldukça sade ve kullanışlı olan bu model bahçenizde şık duracaktır. Doğal ahşap yapısı ise tasarımı tamamlamaktadır. Ürüne farklı oturma ürünlerini dahil ederek kendi dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Mobilyaların minderleri iki taraflıdır ve her iki yüzü de kullanışlıdır bu anlamda minderler de uzun ömürlüdür. Ürünün kılıflarının yüzeyi makinede kolayca temizlenebilir ayrıca farklı boyut, renk ve desendeki minderler ile tasarımı zenginleştirebilir daha rahat veya daha farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ürünün mobilya kısmının dayanıklılığı ve kullanım süresinin uzatılması için ürünün yüzeyine birkaç kat ahşap boyası sürülmüştür.

İKEA Mobilya bahçe Mobilyalarından APPLARO’nun indirim uygulanan fiyatı 249 TL’dir. Resimden de anlaşılacağı üzere oldukça sade ve kullanışlıdır. Ürünün arka kısmı 5 farklı şekilde ayarlanabiliyor. Oldukça basit şekilde katlanılabilir ve kaldırılabilir. Ürüne istediğiniz tarz, desen ve renkte minder ekleyerek rahatlığı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu ürüne de dayanıklılığının arttırılması amacı ile ahşap üzerine birkaç kat boya sürülmüştür bu sayede uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

İKEA Mobilya bahçe Mobilyalarından tekli APPLARO model koltuğun indirimli fiyatı 399,98 TL’dir. Oldukça rahat ve geniş olan bu ahşap tekli koltuk tam aradığınız şey olabilir. Ürünün dayanıklılığının arttırılması amacıyla tıpkı diğer bahçe mobilyalarında olduğu gibi ahşabın üzerine birkaç kat şeffaf boya sürülmüştür bu sayede oldukça uzun süre kullanabileceksiniz. Ürünün minderi çift yüzlüdür ve iki tarafı da kullanılabiliyor. Bu sayede minderler de uzun süre kullanılabilir ayrıca çamaşır makinesinde de kolayca yıkayabilirsiniz bu şekilde temizlik derdinden de kurtulmuş olursunuz. Tekli koltuğun yanında kullanılabilecek olan bahçe mobilyaları alarak kendi kombininizi kolayca oluşturabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

İKEA Mobilya bahçe Mobilyaları ürünleri APPLARO / HALLÖ modelinin kampanyalı indirimli fiyatı 1.499,92 TL’dir. Basit, kullanışlı ve sade olan bu model bahçenizde veya geniş verandanızda oldukça şık duracaktır. Ürüne farklı bahçe mobilyaları ekleyerek zevkinize uygun takım oluşturabilirsiniz mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Bu üründe de ahşap üzerinde birkaç kat şeffaf boya bulunur bu sayede kullanım ömrü oldukça uzundur. ÜRünün minderlerinin çift tarafı kullanılabilir ayrıca minder yüzeyleri kolayca çıkarılır ve makinede yıkanabilir. Ürüne ek olarak istediğiniz tarzda minderler ekleyerek hem rahatlığı arttırabilirsiniz hemde görüntüyü değiştirebilirsiniz. Ürünün ölçüleri ise
Genişlik 223 cm
Derinlik 80 cm
Oturma yüksekliği 36 cm
Yüksekliği ise 73 cm

İKEA Mobilya bahçe Mobilyaları ürünleri APPLARO / HALLÖ modelinin kampanyali fiyatı 2.149,89 TL’dir. Oldukça geniş ve büyük olan bu modeli geniş bahçeli büyük aileler için tavsiye ediyoruz. 6 kişilik oturma kapasitesine sahip olan model oldukça uzun ömürlü ve kullanışlıdır özelliklerine gelecek olursak bu modelde tıpkı öncekiler gibi uzun ömürlü ve pratiktir.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın