Doğtaş Mobilya Mutfak Masa Takımları ve Fiyatları

1.784 views

Mutfak bir evin en çok kullanılan ve en aktif bölümüdür. Yaşam alanlarının mutfaksız olması gibi bir durum düşünülemez çünkü o yaşam alanı içinde barınan kişilerin en temel olan ihtiyaçları burada çözüme kavuşturulur. Mutfaklar aynı zamanda bir muhabbet alanıdır. Ailenizle beraber vakit geçirebilirsiniz, yemek yaparak vaktinizi değerlendirebilirsiniz, sürekli mutfakta düşünürsünüz ve arkadaşlarınızla çay molasını mutfakta verebilirsiniz bu anlamda mutfak ne kadar geniş olursa o kadar kullanışlı olur ve işe yarar. Bu yüzden küçük bir mutfağı pek kimse tercih etmez. Bu yazımızda büyük mutfaklar için önereceğimiz mutfak masa takımlarını ele aldık umarız faydalı olur ve aradığınız tarza masa takımı bulabilir mutfağınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Mutfak mobilyaları alırken özellikle evin hanımefendileri erkeklere nazaran daha hassas davranırlar. Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçiren ev hanımları mutfak masası modelleri ve diğer mutfak mobilyalarını alırken erkeklerden daha hassas olmaları kadar doğal birşey yok. Esasında evin diğer odaları için de aynı şey geçerli. Yani ev eşyasında bayanlar erkeklere nazaran daha dikkatli ve seçici oluyorlar. Mutfak mobilyaları deyince akla gelen Doğtaş mobilya 2019 mutfak masası modelleri ile bu konuda ev hanımlarına oldukça yardımcı oluyor. Doğtaş mobilya yeni ürünleri ve ev dekorasyon eşyaları ile müşterilerine geniş bir yelpaze sunmaya devam ediyor.

Doğtaş Mobilya mutfak masası ve mutfak mobilyaları incelendiğinde kullanılan renkler ve uyum göze çarpıyor. Güzel tasarlanmış mobilya modelleri ve farklı tasarımlarla değişik seçenekler sunuyor. Her sene yeni mutfak tasarımları oluşturan firma 2019 yılına da hazır ve hızlı giriş yaptı.

Doğtaş mobilya mutfak modelleri fiyatları incelendiğinde fiyat-ürün kalitesi açısından çok da fazla fiyatlar olmadığı görülmektedir. Fakat ziyaretçilerimize her zaman fiyat araştırması yaparak mobilya almalarını tavsiye ederiz.

Doğtaş mobilya mutfak mobilyaları ve diğer ürünlerini resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. Burada güncel olarak satışı süren bir çok alternatif model bulunmaktadır.

Doğtaş Mobilya Mutfak Masa Takımları ve Fiyatları

Doğtaş Mobilya özellikle son zamanlarda ürettiği mobilyalar ile dikkat çekiyor ve bu alanda da gayet başarılı bir yol izliyor diyebiliriz. Hem sade tasarımlar konusunda hemde modern takımlar ile müşterilerinin zevkine göre tarzlar sunarak en güzel şekilde yardımcı oluyor. Vakit kaybetmeden takımları ele almaya başlayalım.

Fiyatlar güncel maliyetlere göre artabilir. Sipariş vermeden önce güncel fiyat almayı unutmayın.

Dogtaş Mobilya Masa Takımı Katlanabilir Modelin 299,00 TL’dir. Ürün oldukça partik ve sadedir ayrıca uygun fiyatı ile hemen hemen her bütçeye uygundur. Pratik olma özelliğine gelince katlanabilir masa ve sandalyeleri ile kolayca mutfaktan çıkarılabilir veya sadece kullanılacağı zmaan açılabilir bu sayede dar alanlara da uygun kullanılabilinmektedir. Ahşap lakeden üretilen model bir masa ve dört sandalyeden oluşmaktadır. Kalın profil ayakları ile sağlamlaştırılırken ortopedik oturma alanı ise ekstra konfor alanı sağlamaktadır.

Doğtaş Mobilya Masa Takımı Katlanabilir siyah modelin kampanya dahilindeki fiyatı 299,91 TL’dir. Oldukça modern duran bu takım mutfağınızın havasını değiştirecektir. Siyah mutfak tezgahı ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Pratik olma özelliği ile katlanabilir ve dar mutfaklar için kullanışlı hale getirilebilir. Bir masa ve dört sandalyeden oluşturulan takım aynı zamanda uzun ömürlü sağlam bir şekilde tasarlanmıştır. Çift fırın boyalı yeni daha kalın ayakları ile zemine sağlam şekilde oturmaktadır. Ortopedik oturma alanı ise kullanıcılara rahatlık hizmeti de vermektedir. Ergonomik yapısı ile kullanımı üst seviyeye çıkarmaktadır

Doğtaş Mobilya Masa takımı çeşitleri sade modellerin kampanyadaki uygulanan fiyatı 339,00 TL’dir. Oldukça sade ve zarif olan bu model renk zenginliği de sunmaktadır. Sarı, siyah, pembe, mavi, beyaz gibi renk çeşitşliliği oldukça fazladır ve bu sayede mutfağınıza uyacak olan rengi bulabileceksiniz. Ayrıca renk çeşitliliği olarak Açık Kahve, Krem, Kırmızı, Turkuaz, Halka desenli, Turkuaz çiçek,kırmızı çiçek,sarı çiçek,mor çiçek. Masada Beyaz, Kırmızı, Krem, Siyah renkleri bulunmaktadır. bir masa ve dört sandalyeden oluşan takım konforu ile ayrıca dikkat çekmektedir. Kullanılan ortopedik minderler sayesinde oturduğunuz yerlerdeki rahatlığı hissedecek ve memnun kalacaksınız. Ayrıca takımın uzun ömürlü olabilmesi için sağlam ahşap ve ayaklıklar kullanılmıştır.

Doğtaş Mobilya Masa Takımı çeşitleri karışık modellerin indirimli fiyatı 339,00 TL’dir. Ürünler oldukça zarif ve sade olmasıyla beraber mutafığınıza da aynı havayı kazandıracaktır. Birçok renk ve çeşitlilikte bulabileceğiniz ürünün renk çeşitliliği de oldukça çoktur. Tek renk alabileceğiniz gibi istediğiniz renkleri karıştırarak da alabilirsiniz bu sadece sizin zevkinize ve hayal gücünüze kalmış birşeydir. Sağlam ahşap kullanımı ile beraber sunulan ortopedik oturma alanları ise sizler için rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

VİVENSE MUTFAK MASASI KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Doğtaş Mobilya Masa Takım cam modelin indirim uygulanan fiyatı 439 TL’dir. Ürün kanserojen madde içermeyen ve insan sağlığına zararlı madde içermeyen maddelerden üretilmiş olup E1 standartlarına sahiptir. Kullanışlı ve zarif bir tasarımla dikkat çekmektedir.

KOÇTAŞ İNDİRİMLİ MUTFAK MASA TAKIMI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın