Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi mutfak modellerinde de Kelebek mobilya mağazaları size mükemmeli sunmaya devam ediyor.Bir mutfakta aradığınız bütün özelliklere Kelebek mobilya sayesinde sahip olup,sadece siz değil bütün sevdikleriniz ve misafirlerinizin hayran kalmasına şahit olacaksınız.Diğer mobilya mağazalarına göre en fazla mutfak modeli çeşidini sizlere sunan Kelebek mobilya’ya 2019 ‘le birlikte yepyeni modeller geldi ve ürün çeşitliliği daha da arttı.En yeni ve modern bu mutfak ürünlerini ilk deneyenlerden olmak istiyorsanız,fark yaratın ve hemen size en yakın Kelebek mobilya mağazasına uğrayın.Mağazaya girip yeni trend mutfakları gördüğünüz ilk an kalitesi duruşundan anlaşılan modellerle karşılaşacaksınız.Sizi ilk büyüleyen şey elbette ki kaliteden sonra şıklığı olacak.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Camlı Storlu Masa (76*190cm)
Mutfak Masaları
1.706 TL
Açılır Kapanır Masa (80*80cm) / NAT
Mutfak Masaları
780 TL
Yuvarlak Masa (Çap 89 Cm) / NAT
Mutfak Masaları
445 TL
Yuvarlak Masa (Çap 89 Cm) / WENGE
Mutfak Masaları
445 TL

Kelebek mutfak modelleri Varuna

Mutfak modellerinde aranan en önemli özellik, görsel zenginlikten öte fonksiyonel olmasıdır. Mutfak modelleri arayan tüm ev hanımları öncelikle mutfaktaki çalışmayı pratikleştirecek ve ergonomik bir kullanım imkanı sunacak mutfak modellerine öncelik verirler.

Kelebek mobilya mutfak modelleri

Mutfak Modelleri kataloğunda ev hanımlarının bu tercihi göz önünde bulundurularak oluşturulmuş ürünlerden oluşmaktadır. 2019 yılında öne çıkan lüks karakteristiğe fonksiyonellik entegre edilerek üretilen mutfak modelleri, şıklığın yanında size kullanım alanı geniş ürünler sunuyor.

Kelebek Mutfak Mobilyaları

Mutfak Modelleri 2019 kataloğunda fiyat olarak da geçen yıllara göre çok fazla bir değişiklik göze çarpıyor.

Lydia&Baia Kelebek mutfak dolabi modelleri

2019 modellerinde sizi büyüleceğini söz ettiğimiz şıklık ise sadece bir laftan ibaret değildir.Her yaştan ve her tarzdan insanın beğenisine sunulan ve toplumun her kesimi tarafından büyük ilgi gören bu mutfak modellerindeki büyüleyici şıklığın sebebi aslında şıklıktan öte kendine has bir havası olmasıdır.İlginç tasarımları ve buna rağmen doğal görünümüyle evinizde mutlaka bulunmasını isteyeceğiniz bu mutfaklara hayır diyemeyeceğinizi tahmin ediyoruz.Kullanışlılık konusunda ise asla sorununuzun olacağını düşünmüyoruz. Çünkü Kelebek mobilya sizin rahatınızı ve konforunuzu en iyi şekilde düşünerek yeni mutfak modellerinde mutfakların kapladıkları alanı daraltırken aksine kullanışlılığını arttırmıştır.Örneğin; kapladığı yer azalırken,en çok kullandığınız yer olabilir.

 Kelebek Mutfak Modeli

 

ÖNEMLİ: Aşağıdaki modellerin tamamı Kelebek Mobilya’ya ait olmayabilir.

Kelebek mobilya mutfak modelleri

 

Kelebek bu 2019 sezonunda da diğer bütün ürünlerinde olduğu gibi 2019 mutfak modellerinde de başarılı bir çalışma sergilemiş. Kelebek bu modellerde göze çarpan ilk özellik sade bir görünüm almış olması, beyaz ağırlıklı bir çalışma olması ve koleksiyonda kullanılan renkler iki rengin uyumunu ortaya seriyor. Örneğin kelebek mutfak modellerinde bu yıl kırmızı ile beyaz, kahve ile beyaz renkleri ağrılıklı olarak kullanılmış.

Kelebek Modern Mutfak Modelleri

Kelebek mutfak modellerinden bazılarını adları şöyle; verona, verna, myra, libra, glossy, cleopatra vs.

Vitrinli Kelebek Mutfak Modelleri

Aşağıdaki resimdeki modeli ise kelebek mutfak koleksiyonu içinde yer alan bazı modellerdir.. Bu modelde beyaz ağırlıklı bir mutfak olmasına rağmen görünümdeki şıklık dikkat çekiyor. Kelebek mutfak 2019 modellerinde ağırlıklı olarak kullanılan beyaz renk kadınları temizlik konusunda birazda olsa korkutabilir ama bu şıklık ve bu kullanışlı mutfaklar içinde azda olsa fedakarlık yapmaları gerekecek.

Kelebek Mutfak Fiyatları

Kelebek Modern Mutfak Modelleri

Kelebek Mutfak Modelleri

Kelebek Mutfak Dekorasyonu

Açık Yeşil kelebek Mutfak modeli Ahşap Kelebek Mutfak Dolabı Ahşap Kelebek Mutfak Modeli Beyaz Kelebek Mutfak Modeli Klasik Kelebek Mutfak Modeli Mor Desenli Kelebek Mutfak Modeli Yeşil Ve Beyaz Desenli Kelebek Mutfak Modeli

Kelebek Mobilya mutfak takımı

Bu yazımızda size bazı Kelebek Mobilya Mutfak masası modelleri 2019 örnekleri sunduk. Bu galeride bulunan mutfak masa ve sandalye takımları güncel olarak satılmayabilir. Beğenmiş olduğunuz Kelebek mobilya mutfak dolapları ve masaları hakkında hem kalite ve hem fiyat bilgisi açısından net bilgileri bayilerden öğrenmelisiniz.

Kelebek mutfak masası modelleri


Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Mutfakımızı kelebek mobilya yspmıştı zamanla eskidi kapakları ana govde sabit kalarak değişmemiz mümkünse fist istiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın